گفت‌وگوی معاون مالی و اداری با مسئولان وزارت انرژی و آب درباره حفر چاه‌های جذبی آب

media_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۷ - ۱۳:۴۷
tveta

مفتی فضل الرحمان فاضل، معاون مالی و اداری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با مسئولان وزارت انرژی و آب درباره‌ی طرح مدیریت آب و حفر چاه‌های جذبی در مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی گفت‌وگو کرد.

در نشستی که به همین منظور برگزار شده بود، انجنیر حبیب الرحمان حقپال، رییس عمومی حوزه دریایی کابل گفت که وزارت انرژی و آب برنامه دارد تا برای جلوگیری از هدرفتن آب، در محوطه‌ ادارات چاه‌های جذبی آب حفر کند.

آقای حقپال خواستار همکاری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در تطبیق این طرح شد.

مفتی فضل الرحمان فاضل از طرح یادشده استقبال کرد و آن را یک اقدام نیک خواند.

آقای فاضل اشاره کرد که در حال حاضر برخی از انستیتوت‌های اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در کابل با کمبود آب مواجه اند و سطح آب چاه‌ها در این مراکز نیز کاهش یافته است.

وی درباره‌ی همکاری در زمینه حفر چاه‌های جذبی اطمینان داد و در عین حال خواستار همکاری وزارت انرژی و آب برای رفع کمبود آب در مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی شد.

رییس عمومی حوزه دریایی کابل گفت که وزارت انرژی و آب در زمینه حفر چاه‌های آب با اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی همکاری تخنیکی خواهد کرد.

در آخر فیصله شد که تیم‌های تخنیکی روی ترتیب تفاهمنامه همکاری میان وزارت انرژی و آب و اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی کار کنند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۳:۳۰
Background image

مراسم اهدای جوایز مسابقه خطاطی و نقاشی برگزار شد

مراسم اهدای جوایز مسابقه خطاطی و نقاشی ازسوی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد. در این مراسم مقامات و کارمندان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی نیز حضور داشتند. در مراسم افتتاحیه این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۱:۱۵
Background image

شاگردان انستیتوت کثیرالرشتوی نجراب در مورد سب‌استیشن آموزش دیدند

شاگردان صنف دوازدهم رشته الکتروتخنیک انستیتوت کثیرالرشتوی ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا در مورد سب‌استیشن به گونه عملی آموزش دیدند. استاد رهنما برای آنان پیرامون تجهیزات سب استیشن، اطاق. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۵:۳۸
Background image

برگزاری برنامه تقدیر از پیشتازان امتحان مسائل دینی وعقیده‌وی در انستیتوت میخانیکی کابل

انستیتوت میخانیکی کابل (9) تن از پیشتازان امتحان مسایل دینی و عقیده‌وی این انستیتوت را تقدیر نمود. این مراسم، با سخنرانی محترم استاد عبدالهادی مجاهد مشاور تخنیکی مقام، شماری از رؤسای. . .

BACK TO NEWS