گفت‌وگوی معاون مالی و اداری با مسئولان وزارت انرژی و آب درباره حفر چاه‌های جذبی آب

media_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۷ - ۱۳:۴۷
tveta

مفتی فضل الرحمان فاضل، معاون مالی و اداری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با مسئولان وزارت انرژی و آب درباره‌ی طرح مدیریت آب و حفر چاه‌های جذبی در مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی گفت‌وگو کرد.

در نشستی که به همین منظور برگزار شده بود، انجنیر حبیب الرحمان حقپال، رییس عمومی حوزه دریایی کابل گفت که وزارت انرژی و آب برنامه دارد تا برای جلوگیری از هدرفتن آب، در محوطه‌ ادارات چاه‌های جذبی آب حفر کند.

آقای حقپال خواستار همکاری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در تطبیق این طرح شد.

مفتی فضل الرحمان فاضل از طرح یادشده استقبال کرد و آن را یک اقدام نیک خواند.

آقای فاضل اشاره کرد که در حال حاضر برخی از انستیتوت‌های اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در کابل با کمبود آب مواجه اند و سطح آب چاه‌ها در این مراکز نیز کاهش یافته است.

وی درباره‌ی همکاری در زمینه حفر چاه‌های جذبی اطمینان داد و در عین حال خواستار همکاری وزارت انرژی و آب برای رفع کمبود آب در مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی شد.

رییس عمومی حوزه دریایی کابل گفت که وزارت انرژی و آب در زمینه حفر چاه‌های آب با اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی همکاری تخنیکی خواهد کرد.

در آخر فیصله شد که تیم‌های تخنیکی روی ترتیب تفاهمنامه همکاری میان وزارت انرژی و آب و اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی کار کنند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۵:۲۰
Background image

انستیتوت انرژی و آب مسابقه سیرت النبی ﷺ برگزار کرد

مسابقه سیرت النبی ﷺ از سوی انستیتوت انرژی و آب اداره تعلیما تخنیکی و مسلکی برگزار گردید. این مسابقه با حضور 500 اشتراک کننده ازسه مرکز آموزشی در انستیتوت انرژی و آب کابل راه‌اندازی شد.. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۵:۳
Background image

مراسم افتتاحیه مسابقه رسامی و خطاطی برگزار شد

مراسمی افتتاحیه اولین مسابقه خطاطی و رسامی باحضور مولوی غلام حیدر شهامت، رئیس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و معین امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ برگزار شد. این برنامه به‌مناسبت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۷/۵ - ۱۵:۴۷
Background image

آمادگی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برای برگزاری مسابقه خطاطی و رسامی

ریاست دفتر مقام اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی نشستی را به‌منظور هماهنگی برای برگزاری مسابقه رسامی و خطاطی برگزار کرد. در این نشست که مسئولان شرکت مخابراتی اتصالات نیز حضور داشت، دوطرف. . .

BACK TO NEWS