اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۰:۵۲
Background image

اعزام محصلین رشته برق انستیتوت کثیرالرشتوی ولسوالی چک میدان وردک به یک سیر علمی

محصلین رشته برق انستیتوت کثیرالرشتوی ولسوالی چک میدان وردک برای آموزش‌های عملی در یک سیر علمی به استیشن برق ولسوالی سیدآباد این ولایت اعزام شدند. آنان در جریان این سیر علمی، از بخش. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۰:۴۳
Background image

موسسه «برک» برای برنامه استاد – شاگردی در غزنی تجهیزات فراهم کرد

موسسه «برک» برای برنامه استاد – شاگردی لیسه تعلیمات خاص ولایت غزنی تجهیزات فراهم کرد. این تجهیزات شامل پنج چرخ ماشین خیاطی، دو پایه اتوی برقی، یک پایه دکمه‌نشان و برخی از لوازم دیگر است. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۰:۹
Background image

توصیه مسئولان ریاست ارشاد و دعوت محصلین و استادان انستیتوت اتو میخانیکی کابل

مسئولان ریاست ارشاد و دعوت اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی محصلین و استادان انستیتوت اتو میخانیکی کابل را به رفتار نیک و اخلاق نیکو توصیه کردند. سید اسدالله کمالی، ملاامام ریاست ارشاد و. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۱ - ۱۲:۱۸
Background image

اجراآت 27 نفر از کارمندان آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی میدان وردک ارزیابی شد

اجراآت سالانه 27 از کارمندان آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی میدان وردک به گونه شفاف ارزیابی شد. جلسه ارزیابی این کارمندان با حضور محمد حامد ناصری، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی میدان وردک و. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۱ - ۱۲:۲
Background image

نظارت از ورکشاپ ترمیم موتر انستیتوت میخانیکی کابل

انجنیر عبدالرحیم حقیار، آمر انستیتوت میخانیکی کابل وضعیت ورکشاپ کار عملی این انستیتوت را بررسی و از جریان آموزش شاگردان نظارت کرد. شاگردان نظریات، مشکلات و پیشنهادات شان را با آمر. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۱ - ۱۱:۱۶
Background image

بازدید آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی جوزجان از انستیتوت تخنیکی

مولوی خیرمحمد محقق، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت جوزجان همراه با اعضای نظارت از انستیتوت تخنیکی این ولایت بازدید کردند. آقای محقق در جریان این بازدید ضمن گفت‌وگو با آمر و استادان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۰ - ۱۱:۴۲
Background image

از استادان و محصلین ممتاز انستیتوت کثیرالرشتوی پروان تقدیر شد

محصلین ممتاز انستیتوت کثیرالرشتوی مرکز ولایت پروان از سوی آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی این ولایت تحسین شدند. در مراسمی که به این مناسبت برگزار شده بود، شیرمحمد حقانی، آمر تعلیمات تخنیکی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۰ - ۱۱:۴۰
Background image

از هشتمین دور فراغت انستیتوت اداره حسابداری بادغیس تجلیل شد

مراسم هشتمین دور فراغت محصلین انستیتوت اداره و حسابداری بادغیس برگزار شد. در این مراسم ۵۴ نفر از رشته‌های اداره و مدیریت، اداره و تجارت و استاد - شاگردی فارغ سند فراغت اخذ کرده‌اند.. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۰ - ۱۱:۲۵
Background image

گزارش ارزیابی مراکز تخنیکی و مسلکی لوگر ارائه شد

هیأت اعزامی به ولایت لوگر، گزارش ارزیابی خود را از مراکز تخنیکی و مسلکی این ولایت به رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی ارائه کرد. حبیب‌الله شیروانی، آمر سکتور خصوصی ریاست پلان و گل. . .

Pagination