اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۶
Background image

نشست مشورتی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

جلسه مشورتی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برای تهیه پلان عملیاتی سال مالی ۱۴۰۱ با حضور محترم مفتی فضل الرحمن فاضل؛ سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد. در این نشست نخست آقای. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۰:۱۶
Background image

زمینه آموزش عملی برای محصلان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی فراهم شد

محترم مفتی فضل الرحمن فاضل؛ رییس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در بازدید از بند برق نغلو در ولسوالی سروبی با مسئولان این بند درباره فراهم سازی زمینه آموزش عملی برای محصلان دوره پرکتیک. . .

شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۴ - ۱۲:۲
Background image

مراسم رسمی معرفی سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

محترم مفتی فضل الرحمان فاضل رسما در مراسمی با حضور مقام‌های ا.ا.ا و کارمندان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به عنوان سرپرست این اداره معرفی شد. در این مراسم، حکم تقرری آقای فاضل توسط. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۱۲:۳۰
Background image

نشست رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با مسئولان انستیتوت ملی زراعت و کارمندان موسسه نایک

محترم مفتی فضل الرحمان فاضل؛ رییس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در حضور سید عباس ایوبی و نوراحمد عزیزی؛ معاونین مالی و اداری و امور اکادمیک این اداره با مسئولان انستیتوت ملی زراعت و. . .

شنبه ۱۴۰۰/۸/۱۵ - ۱:۲۰
Background image

بازدید معاون امور آکادمیک اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی از انستیتوت میخانیکی کابل

محترم نورمحمد عزيزي؛ معاون امور آکادمیک اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی از انستیتوت میخانیکی کابل بازدید کرد. آقای عزیزی در دیدار با استادان و شاگردان این انستیتوت مشکلات و پيشنهادات آنان. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۸/۱۳ - ۱۱:۶
Background image

نشست هیات رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با رؤسای این اداره

نشست هیات رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در خصوص ادامه دروس مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی در مناطق سرد سیر و نهایت سردسیر برگزار شد. در این جلسه محترم مفتی فضل الرحمن فاضل؛ رییس. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۸/۱۳ - ۳:۱۶
Background image

برگزاری جشن فراغت شاگردان انستیتوت تربیت بدنی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی

جشن فراغت هفتمین دور فارغین انستیتوت تربیت بدنی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با حضور مسئولان این اداره و رییس کمیته ملی المپیک کشور برگزار شد. در آغاز این برنامه، محترم همایون عالیمان؛. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۸/۱۳ - ۱:۱۲
Background image

بازدید رییس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی از انستیتوت جمهوریت و لیسه ناشنوایان کابل

محترم مفتی فضل‌الرحمان فاضل؛ رییس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی از انستیتوت نسوان اداره و تجارت جمهوریت و لیسه مسلکی ناشنوایان کابل بازید کرد. آقای فاضل در نخست از انستیتوت جمهوریت نظارت. . .

شنبه ۱۴۰۰/۷/۱۷ - ۱۲:۴۷
Background image

نمایشگاه «توانمندی و ابتکارات» اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به‌ منظور نمایش‌گذاشتن خلاقیت و ابتکارات شاگردان مراکز آموزشی این اداره، نمایشگاهی را تحت عنوان «توانمندی و ابتکارات» برگزار کرد. به همین مناسبت مراسمی با. . .

Pagination