اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۵:۲۵
Background image

دیدار سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی از انستیتوت مسلکی زراعت زرنج ولایت نیمروز

محترم مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در سفرش به ولایت نیمروز وضعیت انستیتوت مسلکی زراعت زرنج این ولایت را بررسی نمود. ایشان و هیأت همراه اش تمامی اسناد این. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۲:۱۱
Background image

بررسی لیسه تخنیک زرنج ولایت نیمروز ازسوی سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی

محترم مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و هیأت همراه اش درولایت نیمروز، وضعیت لیسه تخنیک زرنج این ولایت را بررسی نمود. آنان تمامی اسناد این مرکز آموزشی را مرور. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۹:۲۰
Background image

آغاز کار بازسازی انستیتوت کثیرالرشتوی داکتر عبدالوکیل

کار بازسازی انستیتوت کثیرالرشتوی داکتر عبدالوکیل در ولسوالی چک میدان وردگ آغاز گرید. بخش‌های از انستیتوت کثیرالرشتوی داکتر عبدالوکیل در دوران جنگ‌ها تخریب گردیده بود و پیشتر محترم مولوی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۴:۵
Background image

گفت‌وگوی سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با والی فراه

هیأتی از اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به ریاست محترم الحاج مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست این اداره با والی فراه دیدار و گفت‌وگو کرد. هردوجانب در این دیدار، درباره چگونگی رسیدگی به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۳:۱
Background image

غرص ده‌ها اصله نهال در انستیتوت میخانیکی خوست

مسئولان در انستیتوت میخانیکی ولایت خوست از راه‌اندازی کارزار غرس نهال در مربوطات این مرکز آموزشی خبر می‌دهند. به گفته آنان این کارزار به هدف حفاظت از محیط زیست و زیباسازی محیط این مرکز. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۲:۴۵
Background image

بررسی وضعیت انستیتوت زراعت و وترنری فراه ازسوی هیأت اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی

هیأتی از اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به ریاست محترم مولوی غلام حیدر شهامت سرپرست این اداره وضعیت انستیتوت زراعت و وترنری ولایت فراه را بررسی کردند. آنان تمامی اسناد این مرکز آموزشی را. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۲:۰
Background image

محترم نصرت‌الله بهیر ازسوی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی تقدیر شد

محترم نصرت الله بهیر رئیس اداره صنعت افغانستان در مراسمی از سوی مولوی غلام سعید احساس، معاون امور تخنیکی و مسلکی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی تقدیر شد. ایشان به پاس خدمات ارزشمند و. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۱:۰
Background image

تأکید مولوی شهامت بر تقویت آموزش‌های عملی در مراکز تعلیمات تخنیکی

الحاج مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در دیدار از مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت فراه؛ بر تقویت آموزش‌های عملی در این مراکز تأکید کرد. ایشان در ادامه. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۹:۰
Background image

دیدار سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی از انستیتوت کثیرالرشتوی مرکز فراه

محترم مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در سفرش به ولایت فراه وضعیت انستیتوت کثیراالرشتوی مرکز این ولایت را بررسی نمود. ایشان و هیأت همراه اش تمامی اسناد این. . .

Pagination