اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۷
Background image

خبرها کوتاه از فعالیت‌های آمریت‌های تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایات

مولوی شیرمحمد عمری، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت غزنی با رییس معارف این ولایت دیدار کرد. در این دیدار درباره‌ی همکاری و هماهنگی میان این دو اداره بحث شد. آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۰
Background image

راه‌یافتن 28 نفر از فارغان انستیتوت اداره و حسابداری به دوره تحصیلات عالی

28 نفر از فارغان انستیتوت اداره و حسابداری لغمان از طریق کانکور اختصاصی به پوهنتون‌های لغمان و ننگرهار راه یافتند. به گفته آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی لغمان، در سال جاری 36 نفر از. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۰
Background image

برگزاری دوره آموزشی برای مجاهدین امارت اسلامی در کندز

انستیتوت اداره و حسابداری کندز برای مجاهدین امارت اسلامی دوره آموزشی برگزار کرده است. فریداحمد لکن خیل، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی کندز می‌گوید که برگزاری دوره‌های آموزشی برای مجاهدین. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۵
Background image

رییس جدید پلان و هماهنگی استراتیژیک اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی معرفی شد

نیک محمد نیکمل به‌عنوان رییس جدید پلان و هماهنگی استراتیژیک اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی معرفی شد و کارش را آغاز کرد. آقای نیکمل با پیشنهاد اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و منظوری ریاست. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۹:۵۶
Background image

خبرهای کوتاه از فعالیت آمریت‌های تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایات

هيأتی از اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برای بررسی وضعیت تأسیسات مراکز تخنیکی و مسلکی کندز به این ولایت سفر کرد. این هیأت با داکتر فرید احمد لکڼ خیل، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت کندز. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۹:۱۱
Background image

هیئت رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با رئیس یوناما دیدار کرد

مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با «روزا اتونبایوا» رئیس هیئت معاونت سازمان ملل متحد درافغانستان (یوناما) و «پیتریشیا مک فیلیپس» رئیس سازمان آموزشی، علمی و. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۹:۵
Background image

برگزاری دوره آموزشی برای 200 نفر از مجاهدین امارت اسلامی در هلمند

دوره آموزشی ارتقای ظرفیت برای 200 نفر از مجاهدین امارت اسلامی در ولسوالی گرمسیر هلمند برگزار شد. در این دوره برای سه ماه در لیسه مسلکی زراعت گرمسیر، مهارت‌های کمپیوتر، اداری و زبان. . .

شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۸
Background image

دیدار هیأت وزارت مهاجرین با رییس تنظیم برنامه‌های حرفوی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی

هیأتی از وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان با عبدالودود هوتک، رییس تنظیم برنامه‌های حرفوی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی دیدار کرد. در این دیدار درباره‌ی برگزاری کورس‌های کوتاه‌مدت حرفوی. . .

شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۱
Background image

چاپ و تصحیح 25 جلد کتاب به خط بریل توسط اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی

ریاست نصاب و تربیه معلم اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برای شاگردان مراکز تعلیمات خاص (نابینایان) 25 جلد کتاب به خط بریل چاپ یا تصحیح کرده است. این‌ها، شامل چاپ 10 جلد کتب درسی و 9 جلد. . .

Pagination