اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۳:۳۰
Background image

مراسم اهدای جوایز مسابقه خطاطی و نقاشی برگزار شد

مراسم اهدای جوایز مسابقه خطاطی و نقاشی ازسوی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد. در این مراسم مقامات و کارمندان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی نیز حضور داشتند. در مراسم افتتاحیه این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۱:۱۵
Background image

شاگردان انستیتوت کثیرالرشتوی نجراب در مورد سب‌استیشن آموزش دیدند

شاگردان صنف دوازدهم رشته الکتروتخنیک انستیتوت کثیرالرشتوی ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا در مورد سب‌استیشن به گونه عملی آموزش دیدند. استاد رهنما برای آنان پیرامون تجهیزات سب استیشن، اطاق. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۵:۳۸
Background image

برگزاری برنامه تقدیر از پیشتازان امتحان مسائل دینی وعقیده‌وی در انستیتوت میخانیکی کابل

انستیتوت میخانیکی کابل (9) تن از پیشتازان امتحان مسایل دینی و عقیده‌وی این انستیتوت را تقدیر نمود. این مراسم، با سخنرانی محترم استاد عبدالهادی مجاهد مشاور تخنیکی مقام، شماری از رؤسای. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۵:۳
Background image

دانش آموزان لیسه کثیرالرشتوی شکردره در مورد سب‌استیشن برق آموزش دیدند

شاگردان رشته برق صنف دوازدهم لیسه کثیرالرشتوی شکردره ولایت کابل در دیدار از استیشن برق آبی ولسوالی استالف در مورد استیشن برق به گونه عملی آموزش دیدند. استاد رهنما برای شاگردان در مورد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۰:۲۳
Background image

نشست مسئولان آمریت تخنیکی بلخ با موسسه انافی

محترم نورالله صلاح‌الدین امینی آمر تخنیکی ولایت بلخ با هیأتی از موسسه انافی در این ولایت دیدار کرد. آنان در این نشست، روی چگونگی آغاز کورس کوتاه‌مدت حرفوی ترمیم موبایل صحبت کردند. در. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۵:۲۸
Background image

محصلین انستیتوت کثیرالرشتوی مرکز فاریاب در مورد لیول‌کاری آموزش دیدند

محصلین رشته انجینری ساختمانی انستیتوت مرکز ولایت فاریاب در مربوطات ریاست شهرسازی این ولایت در مورد لیول‌کاری سطح به ګونه عملی آموزش دیدند. استاد رهنما برای محصلین پیرامون روش ها و شیوه. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۴:۱
Background image

سفر علمی محصلین انستیتوت انرژی و آب به فابریکه برق جبل‌الرسراج

محصلین انستیتوت انزژی و آب کابل در یک سفر علمی با حضور استاد رفیع الله حبیبی آمر تخنیکی ولایت کابل و محترم نجیب الله سلیمی آمر انستیتوت انرژی و آب از بند برق جبل‌السراج دیدار کردند.. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۶:۲۲
Background image

نشستی میان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و وزارت صنعت و تجارت برگزار شد

مولوی غلام سعید احساس معاون امور تخنیکی و مسلکی با هیأتی از وزارت صنعت و تجارت در دفتر کارش دیدار و گفت‌وگو نمود. در این نشست مفتی سید محسن سادات رئیس تحقیق برنامه‌ها و تضمین کیفیت این. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۶:۱۷
Background image

امضای تفاهم نامه همکاری میان آمریت تخنیکی و مسلکی خوست و کابل سنټر

مسولین در آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت خوست از امضای تفاهم نامه همکاری با یکی از نهاد های آموزشی به نام کابل سنټر در این ولایت خبر میدهند. بر بنیاد این تفاهم نامه محصلین میتوانند. . .

Pagination