نشست کمیتۀ تسریع مصرف بودجه ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

aaron
یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۱:۶
head Tveta

نشست کمیتۀ تسریع مصرف بودجه ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی  برای سال مالی ۱۳۹۸ امروز یک شنبه، ۹ سرطان سال جاری،  تحت ریاست ندیمه سحر، رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی با اشتراک معاون امور مالی، رؤسای و آمرین اداره برگزار شد.

هدف این نشست، هماهنگی میان شعبات ذیربط غرض بهبود کاری و بلند بردن مصرف بودجه ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی برای سال مالی ۱۳۹۸ خورشیدی و پلان گزاری موثر برای سال ۱۳۹۹ خورشیدی خوانده شد.

ندیمه سحر، رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی از بروز شدن سیستم ارتباطی صحبت کرد و گفت: «اشخاصی که در بخش گزارش دهی به دیگر بخش‌های این اداره کار می کنند باید مجهز و آشنا با تکنالوژی اداری  باشند.»

به خاطر ساختن پلان  بهتر از پیش تعیین شده  و مصرف بودجه در این نشست تأکید جدی شد که، روند تسریع کار در  ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی را سرعت می بخشد.

در همین حال محمد ادریس اعظم، معاون امور مالی و اداری تعلیمات تخنیکی و مسلکی گفت که روند پلان تدارکاتی در داخل اداره تسریع بخشیده است. از پیشرفت و عدم پیشرفت پروژه ها نیز به خاطر مصرف بودجه، نظارت و گزارش دهی‌می شود.

انتقال تجربه و دانش حرفه‌یی به همکاران مسأله دیگری بود که در این شست مطرح شد. مسؤولان بخش مالی و بودجه باید به گونه مستقیم بایکی از همکارانش در انتقال تجارب کمک کند تا در نبود وی روند کار بودجه به سکتگی مواجه نشود.

همچنان در این نشست، روی هماهنگی با آمریت‌های ولایتی غرض پیگیری پروژه های انکشافی، به منظور مصرف بودجه بحث شد و بر آن تأکید جدی صورت گرفت.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۱۵:۳۴
Background image

رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی با مسؤول تعلیمی بانک جهانی دیدار کرد

ندیمه سحر، رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی با آقای کرستین ایدو، مسؤول تعلیمی بانک جهانی در امور جنوب آسیا دیدار کرد.

در این دیدار که در مقام اداره انجام شد، رئیس ادارۀ تعلیمات. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۵/۶ - ۱۸:۵
Background image

کنفرانس ملی تحقیق و آموزش، تحقیق، ترویج و اقتصاد زراعت برکزار شد

ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی با همکاری ادارۀ انکشاف بین‌المللی امریکا،  کنفرانس ملی آموزش، تحقیق، توسعه و اقتصاد زراعتی  را با اشتراک و حضور  کارشناسان به منظور بحث روی پالیسی و همکاری. . .

BACK TO NEWS