مراسم رسمی معرفی سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

media_admin
شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۴ - ۱۲:۲
tvet55

محترم مفتی فضل الرحمان فاضل رسما در مراسمی با حضور مقام‌های ا.ا.ا و کارمندان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به عنوان سرپرست این اداره معرفی شد.

در این مراسم، حکم تقرری آقای فاضل توسط محترم مولوی عبدالباقی منصور؛ مسئول فرهنگی و اجتماعی اداره امور ا.ا.ا قرائت شد.

طبق حکم ریاست الوزرای ا.ا.ا محترم فضل الرحمان فاضل به‌عنوان معاون مالی و اداری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و در عین حال به‌حیث سرپرست این اداره تعیین شده‌است.

آقای فاضل در مراسم معرفی خود با تاکید بر انجام هرچه بهتر امور و وظایف، خطاب به کارمندان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلی گفت که «شما در برابر مردم افغانستان مسئول هستید و باید متوجه مسئولیت خود باشید».

سرپرست اداره تعملیات تخنیکی و مسلکی در ادامه به کارمندان این اداره توصیه کرد تا امورات شان را در همکاری با یک دیگر و به اتفاق هم به پیش ببرند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۶
Background image

نشست مشورتی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

جلسه مشورتی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برای تهیه پلان عملیاتی سال مالی ۱۴۰۱ با حضور محترم مفتی فضل الرحمن فاضل؛ سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد. در این نشست نخست آقای. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۰:۱۶
Background image

زمینه آموزش عملی برای محصلان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی فراهم شد

محترم مفتی فضل الرحمن فاضل؛ رییس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در بازدید از بند برق نغلو در ولسوالی سروبی با مسئولان این بند درباره فراهم سازی زمینه آموزش عملی برای محصلان دوره پرکتیک. . .

شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۴ - ۱۲:۲
Background image

مراسم رسمی معرفی سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

محترم مفتی فضل الرحمان فاضل رسما در مراسمی با حضور مقام‌های ا.ا.ا و کارمندان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به عنوان سرپرست این اداره معرفی شد. در این مراسم، حکم تقرری آقای فاضل توسط. . .

BACK TO NEWS