مراسم رسمی معرفی سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

media_admin
شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۴ - ۱۲:۲
tvet55

محترم مفتی فضل الرحمان فاضل رسما در مراسمی با حضور مقام‌های ا.ا.ا و کارمندان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به عنوان سرپرست این اداره معرفی شد.

در این مراسم، حکم تقرری آقای فاضل توسط محترم مولوی عبدالباقی منصور؛ مسئول فرهنگی و اجتماعی اداره امور ا.ا.ا قرائت شد.

طبق حکم ریاست الوزرای ا.ا.ا محترم فضل الرحمان فاضل به‌عنوان معاون مالی و اداری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و در عین حال به‌حیث سرپرست این اداره تعیین شده‌است.

آقای فاضل در مراسم معرفی خود با تاکید بر انجام هرچه بهتر امور و وظایف، خطاب به کارمندان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلی گفت که «شما در برابر مردم افغانستان مسئول هستید و باید متوجه مسئولیت خود باشید».

سرپرست اداره تعملیات تخنیکی و مسلکی در ادامه به کارمندان این اداره توصیه کرد تا امورات شان را در همکاری با یک دیگر و به اتفاق هم به پیش ببرند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۴:۵۱
Background image

بازدید رییس عمومی امور تعلیمی و تحصیلی از انستیتوت‌های اتو میخانیکی و اکادمی تربیه معلم کابل

استاد گل محمد سجاد، رییس عمومی تعلیمی و تحصیلی و لعل پادشاه فقیرزاده، رئیس ارزیابی و نظارت تعلیمی و تحصیلی از جریان امتحانات انستیتوت اتومیخانیکی و انستیتوت اکادمی تربیه معلم کابل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳۱ - ۱۵:۴۵
Background image

جریان کار عملی شاگردان لیسه مسلکی ولسوالی دولت شاه ولایت لغمان

شاگردان رشته برق لیسه تخنیکی و مسلکی ولسوالی دولت شاه ولایت لغمان در جریان آموزش‌های عملی‌شان روی ‫ترانسفورمر برق کار کردند. آنان در جریان این کار، چگونگی فعالیت ‫ترانسفورمر را تحلیل و. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۳۰ - ۱۵:۱
Background image

نشست گفتمان رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و کارمندان این اداره برگزار شد

جلسه گفتمان میان هیأت رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و کارمندان این اداره برگزار شد. در این جلسه کارمندان و آمرین مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی مشکلات و پیشنهادات شان را ارایه کردند.. . .

BACK TO NEWS