با تکمیل اعمار لیلیه انستیتوت معاونیت انجنیری، ولسوالی سیاگرد غوربند ولایت پروان؛ گام دیگر در جهت پیاده نمودن برنامه های توسعوی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برداشته شد؛

media_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۳:۵۵
tveta20

خوشبختانه اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی توانسته است گام دیگری در قسمت تطبیق برنامه های توسعوی خود بردارد.

 با اعمار تعمیر لیلیه (100) نفری برای انستیتوت معاونیت انجنیری ولسوالی سیاه گرد غوربند ولایت پروان، مشکلات بسیاری از شاگردان در این ولایت از بابت لیلیه حل خواهد شد. اعمار این لیلیه، یکی از پروژه های انکشافی این اداره بود، که در سال جاری تکمیل و اکنون آماده بهره برداری میباشد.

این لیلیه که گنجایش بود و باش(100) نفر محصل را دارد، توسط شرکت ساختمانی « حقمل امیری» درمدت (8) ماه کاری با هزینه (13513400) سیزده میلیون و پنجصد و سیزده هزار و چهارصد افغانی، اعمار و هزینه آن از بودجه انکشافی این اداره تمویل گردیده است.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۲ - ۱۶:۱۰
Background image

امضای موافقت‌نامه همکاری فی‌مابین اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی جمهوری اسلامی افغانستان و مؤسسه ملی افغانها برای آموزش بزرگسالان (انافی)

بانو نـدیمه سحر رئـیس اداره تعلـیمات تخنـیکی و مسلـکی و محترم عبدالبشیر خالقی رئیس مؤسسه «انافی» صبح امروز موافقت‌نـامه همکـاری به امضا رسانیدند. هدف از امضای این توافقـنامـه، انکــشاف. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۰ - ۱۰:۳۶
Background image

بــرگــزاری هفتــمین نمایشـگاه تحصــیلی در مـرکز نمایشــگاه افغانستان

هفتــمین نمـایشــگاه مـؤسـسات تحصـیلی در مرکـز نمایشگاه افغانستان برای مدت ۴ روز برگــزار گردید. هـدف از برگـزاری این نمایشـگاه، آشـنایی متعلمـین و محصلـین با صنایع دستی محصــلان مراکـز. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۴ - ۱۳:۳۲
Background image

امضــای تفاهمـنــامه میــان ادارۀ تعلیــمات تخنــیکی مسلـکی جمـهوری اسـلامی افغـانستان و مؤسـسه فیـروز کوه در مورد تــداوم فعــالـیت انستـیتوت خصـوصی غـیر انتفاعی هنرها و معماری افغانی فیروز کوه

بانـو ندیـمه سـحـر رئـیس اداره تعلـیمـات تخنـیکی و مسلـکی و خـانم شـوشانه اشتوارت رئیس نهاد فیروز کوه صبح امروز تفاهمنامه همکاری امضاء نمودند...

BACK TO NEWS