اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با پوهنتون ابن سینا تفاهمنامه همکاری امضا کرد

media_admin
شنبه ۱۴۰۱/۵/۲۲ - ۱۲:۱۹
د ابن سینا سره هوکړه لیک

اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به‌منظور فراهم‌شدن زمنیه جذب فارغان انستیتوت‌ها و کارمندان این اداره برای ادامه تحصیل در مقاطع لیسانس و ماستری، با پوهنتون غیرانتفاعی ابن سینا تفاهمنامه همکاری امضا کرد.

این تفاهمنامه توسط مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و داکتر محمد ظاهر حلیمی، معاون پوهنتون ابن سینا امضا شد.

هدف از امضای این تفاهمنامه، فراهم‌سازی زمینه ادامه تحصیل برای فارغان انستیتوت‌های اداره تعملیات تخنیکی و مسلکی و کارمندان این اداره با تخفیف فیس تحصیلی در پوهنتون ابن سینا است.

مطابق تفاهمنامه امضاشده، اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی، افراد داوطلب را برای ادامه تحصیل به پوهنتون ابن سینا معرفی می‌کند.

پوهنتون ابن سینا نیز مطابق تعهد خود برای افراد معرفی‌شده، فیس یک دوره تحصیلی در مقطع لیسانس را 50 درصد و در مقطع ماستری را 35 درصد تخفیف می‌دهد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۰:۵۲
Background image

اعزام محصلین رشته برق انستیتوت کثیرالرشتوی ولسوالی چک میدان وردک به یک سیر علمی

محصلین رشته برق انستیتوت کثیرالرشتوی ولسوالی چک میدان وردک برای آموزش‌های عملی در یک سیر علمی به استیشن برق ولسوالی سیدآباد این ولایت اعزام شدند. آنان در جریان این سیر علمی، از بخش. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۰:۴۳
Background image

موسسه «برک» برای برنامه استاد – شاگردی در غزنی تجهیزات فراهم کرد

موسسه «برک» برای برنامه استاد – شاگردی لیسه تعلیمات خاص ولایت غزنی تجهیزات فراهم کرد. این تجهیزات شامل پنج چرخ ماشین خیاطی، دو پایه اتوی برقی، یک پایه دکمه‌نشان و برخی از لوازم دیگر است. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۰:۹
Background image

توصیه مسئولان ریاست ارشاد و دعوت محصلین و استادان انستیتوت اتو میخانیکی کابل

مسئولان ریاست ارشاد و دعوت اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی محصلین و استادان انستیتوت اتو میخانیکی کابل را به رفتار نیک و اخلاق نیکو توصیه کردند. سید اسدالله کمالی، ملاامام ریاست ارشاد و. . .

BACK TO NEWS