اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با پوهنتون ابن سینا تفاهمنامه همکاری امضا کرد

media_admin
شنبه ۱۴۰۱/۵/۲۲ - ۱۲:۱۹
د ابن سینا سره هوکړه لیک

اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به‌منظور فراهم‌شدن زمنیه جذب فارغان انستیتوت‌ها و کارمندان این اداره برای ادامه تحصیل در مقاطع لیسانس و ماستری، با پوهنتون غیرانتفاعی ابن سینا تفاهمنامه همکاری امضا کرد.

این تفاهمنامه توسط مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و داکتر محمد ظاهر حلیمی، معاون پوهنتون ابن سینا امضا شد.

هدف از امضای این تفاهمنامه، فراهم‌سازی زمینه ادامه تحصیل برای فارغان انستیتوت‌های اداره تعملیات تخنیکی و مسلکی و کارمندان این اداره با تخفیف فیس تحصیلی در پوهنتون ابن سینا است.

مطابق تفاهمنامه امضاشده، اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی، افراد داوطلب را برای ادامه تحصیل به پوهنتون ابن سینا معرفی می‌کند.

پوهنتون ابن سینا نیز مطابق تعهد خود برای افراد معرفی‌شده، فیس یک دوره تحصیلی در مقطع لیسانس را 50 درصد و در مقطع ماستری را 35 درصد تخفیف می‌دهد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۶:۰
Background image

دیدار و گفت‌وگوی مولوی غلام سعید احساس با والی میدان وردگ

محترم مولوی غلام سعید احساس، معاون امور تخنیکی و مسلکی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با مسئولان محلی از جمله مولوی بختیار معاذ، والی میدان وردگ دیدار و گفت‌وگو گرد. محور این گفت‌وگو،. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۵:۵۵
Background image

نشست ریاست پلان وهماهنگی استراتیژیک با مسؤلان موسسه انافی

محترم مولوی نیک‌محمد نیکمل، رئیس پلان و هماهنگی استراتیژیک، اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با حسیب الله «امینی» رئیس اجرائیه مؤسسه انافی در افغانستان گفت‌وگو کرد. در این دیدار درباره. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۵:۴۶
Background image

جلسه معاونیت مالی و اداری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

جلسه معاونیت مالی و اداری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به ریاست محترم مفتی فضل الرحمن فاضل، معاون مالی و اداری این اداره برگزار شد. درآغاز این جلسه، فیصله‌های نشست قبلی معاونیت مالی و. . .

BACK TO NEWS