بــرگــزاری هفتــمین نمایشـگاه تحصــیلی در مـرکز نمایشــگاه افغانستان

media_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۰ - ۱۰:۳۶
tveta33

هفتــمین نمـایشــگاه مـؤسـسات تحصـیلی در مرکـز نمایشگاه افغانستان برای مدت ۴ روز برگــزار گردید. هـدف از برگـزاری این نمایشـگاه، آشـنایی متعلمـین و محصلـین با صنایع دستی محصــلان مراکـز تحصـیلی و جـذب آنـان به این مراکز عنوان گردیده است.

اداره تعلـیمات تخنیکی و مسلکی که یکی از ادارات همکار در برگــزاری این نمـایشـگاه می‌باشــد، صـنایع دستی شاگردان و محصلان مکاتب و انستیتوت‌های تعلیمات تخنیکی و مسلکی را نیز به نمایش گذاشته است. هدف از نمایش صـنایع دستی و ابتکــارات شـاگــردان تعلــیمات تخنـیکی و مسلــکی، جـذب نمـودن تعـــدادی زیـادی از دانــش آمـوزان بخـش عـمومی در تعلـیمات تخنـیکی و مسلــکی و بازاریـابی به صنایع دستی و شاگردان می‌باشد.

سخـنرانـان این برنـامه نیـز صـنایع دسـتی دانـش آموزان را با اهمیت تلقی کـرده و تأکـید کـردند که هدف اصلی از برگزاری چنیـن برنامه‌هـا، پرداخـتن به دغـدغه‌هـای بیــکاری محصـلان و دانش آموزان پس از فراغت می‌باشد. بنابرین تقویه صـنایع دســتی، بـازاریـابی بـرای تولیدات مراکز آموزشی و تـلاش در جهت کارمحور بودن آموزش‌ها می‌تواند زمینه رُشد و توسعه پایدار در افغانستان را فراهم سازد.

ایـن نمـایشــگاه از تــاریـخ ۸ الی ۱۱ حـمل سـال ۱۴۰۰ دوام خواهـد داشـت و بازدیـدکنـندگـان می‌تـوانـند از این نمایشگاه دیدار نمایند

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۲:۴۵
Background image

دیدار رییس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با سرپرست وزارت مالیه

بانو ندیمه سحر؛ رییس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با محترم محمد خالد پاینده؛ سرپرست وزارت مالیه دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار دو طرف در مورد پروژه‌های اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی که. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۱:۵۹
Background image

رییس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با اعضای ولسی جرگه دیدار کرد

بانو ندیمه سحر؛ رییس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با رییس و اعضای کمیسیون امور دینی، فرهنگی، معارف و تحصیلات عالی ولسی جرگه دیدار کرد. در این دیدار خانم سحر با نمایندگان مردم در مورد. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۹:۲۲
Background image

امضای تفاهمنامه همکاری میان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و موسسه «جه ار اس»

اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به‌منظور فراهم‌سازی زمینه آموزش مهارت‌های فنی و حرفوی برای جوانان در ولایت‌های کابل، هرات و بامیان با موسسه «جه‌ ار اس» تفاهمنامه همکاری امضا کرد. این. . .

BACK TO NEWS