گزارش ارزیابی مراکز تخنیکی و مسلکی لوگر ارائه شد

media_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۰ - ۱۱:۲۵
Markaz

هیأت اعزامی به ولایت لوگر، گزارش ارزیابی خود را از مراکز تخنیکی و مسلکی این ولایت به رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی ارائه کرد.

حبیب‌الله شیروانی، آمر سکتور خصوصی ریاست پلان و گل محمد سجاد، رییس امور تعلیمی و تحصیلی از اعضای هیأت هنگام ارائه گزارش درباره‌ی وضعیت مراکز تخنیکی و مسلکی لوگر به تفصیل صحبت کردند.

آنان مشکلات انستیتوت‌ها و لیسه‌های مسلکی لوگر را با رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در میان گذاشته و پیشنهاداتی را نیز برای حل مشکلات و بهبود وضعیت ارائه کردند.

مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و معاونین این اداره پیشنهادات هیأت را شنیدند و تأکید کردند که برای افزایش جذب شاگرد در مراکز تخنیکی و مسلکی توجه شود.

گفتنی است که اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برای نظارت از انستیتوت‌ها و لیسه‌های مسلکی ولایات چندین هیأت اعزام کرده است.

این هیأت‌ها در مرحله اول به ولایات لوگر، غزنی، بدخشان و میدان وردک سفر کرده‌اند.

هدف از نظارت هیأت‌ها، بررسی وضعیت مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایات، شنیدن مشکلات و پیشنهادات است.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۳ - ۱۴:۱۷
Background image

تجلیل از دهمین دور فراغت انستیتوت معادن لوگر

جشن فارغ التحصیلی دهمین دور فراغت دانش‌آموختگان انستیتوت معدن ولایت لوگر برگزار شد. در این مراسم مسئولان محلی، عالمان دینی و خانواده‌های محصلین حضور داشتند. در سال جاری از این انستیتوت. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۳ - ۱۴:۱۵
Background image

ادامه حمایت مؤسسه افرن از انستیتوت‌ها و مکاتب مسلکی بامیان

موسسه افرن یا «دوستی فرانسه – افغانستان» از ادامه حمایت خود از مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت بامیان خبر داده است. سیمون کنون، رییس موسسه افرن در دیدار با امین علی زاده، آمر. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۳ - ۱۴:۱۳
Background image

آغاز کارزار آگاهی‌دهی برای جذب شاگرد در مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی فاریاب

استادان انستیتوت زراعت و وترنری مرکز فاریاب برای جذب شاگرد برای سال تعلیمی ۱۴۰۲، کارزار آگاهی‎دهی‌ را آغاز کردند. آنان در مکاتب متوسطه و لیسه‌های شهر میمنه حضور یافته‌اند و درباره‌ی. . .

BACK TO NEWS