اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۱:۲
Background image

جریان آموزش عملی رشته باغداری محصلین انستیتوت زراعت چپرهار

محصلین رشته باغداری زراعت عمومی در فارم تحقیقاتی انستیتوت چپرهار ولایت ننگرهار پیرامون موضوعات مربوط به نباتات آموزش دیدند. استاد رهنما برای محصلین درباره نمونه‌ها خاک، انواع ریشه‌های. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۰:۵۴
Background image

امتحان تثبیت سویه مجاهدی در ولایت کاپیسا برگزار شد

امتحان تثبیت سویه 1250 تن مجاهد به منظور شمولیت و فراگیری برنامه اداره و مدیریت در مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت کاپیسا برگزار شد. در مراسم افتتاحیه این برنامه، شیخ اسدالله سنان. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۰:۲۰
Background image

پیام تبریکی شیخ القرآن و الحدیث مولوی هبة الله آخند زاده صاحب حفظه الله تعالی به مناسبت عید سعید فطر

به ملت مؤمن و مجاهد افغانستان و تمام مسلمانان جهان السلام علیکم ورحمة الله وبرکاته! و بعد: عید سعید فطر را به همه تان تبریک می گویم، الله تعالی روزه، تراویح، سرسایه، دعاها و سایر عبادات. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۰:۲
Background image

سفر علمی محصلین انستیتوت زراعت چپرهار برای فراگیری آموزش عملی

محصلین انستیتوت زراعت چپرهار ولایت ننگرهار برای آموزش و فراگیری دروس عملی به یکی از کلینیک های حیوانی رفتند. استاد رهنما و مسئولین این کلینیک برای محصلین در باره موضوعات مختلف ازجمله. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۹:۵۷
Background image

مشکل آب در انستیتوت مسلکی تجارت مهمنددره رفع شد

چالش کمبود آب آشامیدنی در انستیتوت مسلکی تجارت ولسوالی مهمنددره ولایت ننګرهار رفع شد. مسئولان آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی ننگرهار می‌گویند که انستیتوت مسلکی تجارت سال‌ها با چالش کمبود. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۱۳:۵۳
Background image

برگزاری کورس‌های کوتاه حرفوی در انستیتوت زراعت کندز

کورس‌های کوتاه مدت حرفوی در بخش‌های خیاطی و ترمیم موبایل در انستیتوت زراعت و وترنری ولایت کندز آغاز گردید. این برنامه برای سه ماه است و دانش‌آموزان دربخش‌های مربوطه به صورت تئوری و عملی. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۱۳:۴۹
Background image

ادامه راه‌اندازی برنامه آموزش اداره و مدیریت برای مجاهدین ولایت غزنی

مسئولان در آمریت تعلیمات تخنیکی و مسکلی ولایت غزنی از راه‌اندازی برنامه آموزش اداره و مدیریت برای مجاهدین در انستیتوت کثیرالرشتوی مقر این ولایت خبر می‌دهند. در مراسم افتتاحیه این برنامه. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۱۳:۴۴
Background image

آموزش برنامه اداره و مدیریت برای مجاهدین در مراکز تعلیمات تخنیکی پکتیا آغاز گردید

آموزش برنامه اداره و مدیریت برای مجاهدین در مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت پکتیا باحضور شماری از مقامات این ولایت آغاز گردید. سخنرانان در این مراسم از تلاش‌ها و توجه رهبری اداره. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۱۳:۴۱
Background image

برگزاری امتحان تثبت سویه مجاهدین سمنگان برای شمولیت در مراکز تعلیمات تخنیکی

امتحان تثبیت سویه تعلیمی مجاهدین در ولایت سمنگان باحضور مقامات محلی این ولایت برگزار شد. سخنرانان در این مراسم، از تلاش‌ها و توجه رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در راستای زمینه سازی. . .

Pagination