اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۶ - ۱۰:۴۴
Background image

برگزاری سمینار آموزشی برای آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی بادغیس

هیأتی از اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در سفر به ولایت بادغیس برای کارمندان آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی این ولایت سمینار آموزشی برگزار کرد. این سمینار برای دو روز است و از سوی آمریت. . .

شنبه ۱۴۰۱/۹/۵ - ۱۴:۵۱
Background image

جشن فراغت محصلین انستیتوت زراعت و وترنری فاریاب برگزار شد

مراسم فراغت محصلین انستیتوت زراعت و وترنری مرکز با حضور مسئولان محلی این ولایت و اولیای محصلین برگزار شد. مولوی غلام ولی همت، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت فاریاب فراغت محصلین را. . .

شنبه ۱۴۰۱/۹/۵ - ۱۱:۳۵
Background image

جشن هفتمین دور فراغت محصلین انستیتوت اداره و حسابداری نورستان برگزار شد

جشن هفتمین دور فراغت فارغان رشته بانگداری و محاسبه انستیتوت اداره و حسابداری مرکز نورستان با حضور مقامات محلی این ولایت برگزار شد. در این مراسم 15 نفر از فارغان رشته‌های بانگداری و. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۳ - ۱۶:۱۶
Background image

مراسم فراغت 75 نفر از محصلین انستیتوت انرژی و آب کابل برگزار شد

مراسم فراغت 75 نفر از محصلین انستیتوت انرژی و آب کابل با حضور مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد. آقای شهامت در سخنرانی خود در این مراسم، فراغت فارغان. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۳ - ۱۲:۵۶
Background image

برگزاری جشن فراغت محصلین انستیتوت تخنیکی پکتیا

جشن فارغ التحصیلی محصلین انستیتوت تخنیکی ولایت پکتیا برگزار شد. در این مراسم شخصیت‌های علمی، مسئولان محلی و خانواده‌های محصلین حضور داشتند. مولوی غلام رسول سعیدی، آمر تعلیمات تخنیکی و. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۳ - ۱۱:۵۸
Background image

جریان امتحانات سالانه مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی به روایت تصاویر

روند اخذ امتحان سالانه مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی در ولایات و مناطق سردسیر جریان دارد. تاکنون امتحان برخی از مرکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی پایان نیز یافته است. مسئولان ولایتی تعلیمات. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۲ - ۱۶:۲۶
Background image

جلسه هیأت رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

جلسه هیأت رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به ریاست مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست و حضور معاونین این اداره برگزار شد. در آغاز این جلسه، فیصله نشست قبلی هیأت رهبری بررسی شد و ریاست. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۲ - ۱۲:۱۹
Background image

آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی بلخ با رییس اطلاعات و فرهنگ این ولایت دیدار کرد

مولوی نورالله صلاح الدین، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت بلخ با مولوی ذبیح‌الله نورانی، رییس اطلاعات و فرهنگ این ولایت دیدار کرد. در این دیدار درباره‌ی همکاری میان دو اداره بحث شد.. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۲ - ۱۱:۹
Background image

سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی از انستیتوت زراعت کابل بازدید کرد

مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی از انستیتوت زراعت و وترنری کابل بازدید کرد. آقای شهامت با نظارت از صحن امتحان سالانه محصلین، خواست‌ها و پیشنهادات آنان را شنید. . .

Pagination