اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۱/۷ - ۱۱:۲۰
Background image

رایزنی درباره برنامه‌های مطبوعاتی آمریت اطلاعات و ارتباط عامه اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی

کارمندان آمریت اطلاعات و ارتباط عامه اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در نشستی با استاد مطیع‌الله هدایت، رییس دفتر مقام این اداره درباره برنامه‌های مطبوعاتی آمریت یادشده صحبت کردند. در این. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱/۶ - ۱۲:۲۵
Background image

ختم کار کمیته ساده‌سازی پروسه‌های اداری در اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی

کار کمیته ساده‌سازی اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی که از سوی این اداره برای ساده‌سازی پروسه‌های اداری در اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی مؤظف شده بود، پایان یافت. رییس و اعضای این کمیته. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱/۵ - ۱۳:۱۴
Background image

سال جدید تعلیمی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی آغاز شد

زنگ آغاز سال جدید تعلیمی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در مراسمی با حضور مقامات ارشد امارت اسلامی افغانستان نواخته شد. در آغاز مراسم مولوی غلام سعید احساس، معاون امور تخنیکی و مسلکی. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱/۵ - ۹:۴۷
Background image

فراغت بیش از 200 طلاب مدرسه جهادی کندهار از دوره آموزشی آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی این ولایت

بیش از 200 طلاب مدرسه جهادی کندهار از دوره آموزشی که از سوی آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی این ولایت برگزار شده بود، فارغ شدند. آنان در این دوره آموزشی، مهارت‌های کمپیوتر و اداری را. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۳ - ۱۱:۲۶
Background image

امتحان ورودی انستیتوت تخنیکی پکتیا برگزار شد

امتحان ورودی انستیتوت تخنیکی ولایت پکتیا برگزار شد. در این امتحان 250 داوطلب برای شمولیت در رشته‌های برق، ترمیم موتر و کمپیوترساینس اشتراک کردند. روند جلب و جذب در مراکز تعلیمات تخنیکی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۳ - ۱۱:۲۲
Background image

غرس چهارصد نهال در انستیتوت کثیرالرشتوی چک میدان وردک

چهارصد اصله نهال زینتی در صحن انستیتوت کثیرالرشتوی چک میدان وردک غرس شد. این مقدار نهال از سوی کمیته سویدن اهدا شده است. در کارزار غرس نهال که از سوی آمریت اطلاعات و ارتباط عامه ریاست. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۳ - ۹:۲۶
Background image

پیام تبریکی رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به مناسبت ماه مبارک رمضان

بار دیگر ماه مبارک رمضان، ماه رحمت، مغفرت، برکت و فضیلت فرا رسید و پروردگار متعال فرصت ارزشمند معنوی عبادت، نیایش و بندگی‌‌ خالصانه را بر ما ارزانی داشت. هموطنان عزیز! الله متعال را. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱/۲ - ۱۲:۴۶
Background image

آمر جدید تدارکات اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی معرفی شد

محترم سهراب سلحشور به عنوان آمر جدید آمریت تدارکات اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی معرفی شد و رسما آغاز به کار کرد. وی براساس پیشنهاد معاونیت مالی و اداری و منظوری رهبری اداره تعلیمات. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱/۲ - ۱۱:۳۰
Background image

کارزار آگاهی‌دهی درباره‌ی تعلیمات تخنیکی و مسلکی در مقر غزنی

آمر و مدیر تدریسی لیسه مسلکی زراعت ولسوالی مقر غزنی، در جریان کارزار آگاهی‌دهی درباره‌ی تعلیمات تخنیکی و مسلکی از مکاتب تعلیمات عمومی و مدیریت‌های سکتوری این ولسوالی بازدید کردند. آنان. . .

Pagination