بازدید از چگونگی ارائه خدمات تعلیمات تخنیکی و مسلکی در انستیتیوت هنر‌های زیبا و صنایع

haroon
دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱۳:۵۶
class

محمد فهیم شریفی، سرپرست  ریاست دفتر مقام، جلال‌الدین اعطای، سرپرست ریاست پلان و ارزیابی ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی مطابق پلان امروز  به هدف بررسی از چگونگی ارائه تعلیمات تخنیکی و مسلکی از انستیتوت هنر‌های زیبا و صنایع شهر کابل بازدید و روند تعلیمات در این انستیتوت را از نزدیک  بازدید نمودند.

آقای شریفی، همچنان با آمر، استادان و محصلان این انستیتوت صحبت کرده و ضمن استماع مشکلات فرا راه آنها، از حمایت رهبری ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی و انکشاف خدمات ارزنده و مؤثرتعلیمات تخنیکی یاد کرد.

گفتنی است در حال حاضر این انستیتوت دارای دیپارتمنت‌های گرافیک، نقاشی، سرامیک و مجسمه‌سازی می‌باشد که در دو شیفت صبح و بعد از چاشت حدود ۵۰۰  دانشجو دارد.

قابل ذکر است که سالانه این انستیتوت در رشته‌های مختلف هنرنمایشگاه‌های را نیز برگزار می‌کند که مورد توجهی بازدید کنندگان قرار گرفته است.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۴:۵۶
Background image

سیستم معلوماتی مدیریت منابع بشری افتتاح شد

سیستم (HRMIS)یا مدیریت اطلاعات منابع بشری و بایومتریک کارکنان خدمات ملکی بر اساس هدایت رئیس جمهور کشور،  رسماً در ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی شد.

محمد ادریس اعظم، معاون امور مالی و. . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۴:۳۰
Background image

بازنگری انکشاف نصاب تعلیمی انستیتوت‌های زراعت، تعلیمات تخنیکی و مسلکی افتتاح شد

کارگاه انکشاف نصاب تعلیمی برای استادان انستیتوت‌های زراعت به نصاب تعلیمی جدید،  امروز شنبه، ۲۲ سرطا ن ۱۳۹۸ در انستیتوت ‌ملی تعلیمات زراعتی «نایک»،  شهرکابل افتتاح شد.

این کارگاه آموزشی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۷:۸
Background image

رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی با مسؤول منطقوی بانک جهانی برای انکشاف بشری جنوب آسیا دیدار کرد

ندیمه سحر،  رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی با خانم لاین شیر بنز (Lynne Sherburne-Benz ) مسؤول منطقوی بانک جهانی برای انکشاف بشری جنوب آسیا دیدار کرد.

در این دیدار که در مقرر ادارۀ. . .

BACK TO NEWS