امتحان تحریری برای ۶ بست انکشافی ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

haroon
پنجشنبه ۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۱:۳۰
Condidates

امتحان تحریری برای ۶ بست انکشافی ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی در مرکز امتحانات  این اداره  برگزار شد.

این نخستین بار است که بست‌های انکشافی ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی  بر اساس رقابت گرفته می‌شود. ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی  پس از آن که  از سوی مقام ریاست جمهوری به عنوان یک نهاد مستقل منظور شد، راه‌اندازی امتحانات بست‌‎های انکشافی را جهت شفافیت هر چه بیشتر پروسۀ استخدام آغاز کرده است.

۶۹ تن برای بست‌های متخصص منابع‌بشری، متخصص تکنالوژی معلوماتی، متخصص پلان و گزارش‌دهی، کودیناتور، آفسر اداری و دفترداری و آفسر هماهنگی و ارتباطات ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی رقابت کردند.

اشتراک‌کنندگان امتحان از راه‌اندازی امتحان بست‌های انکشافی در ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی ابراز خوشنودی می‌کنند.

احمد حامد حامد، نامزد بیست متخصص منابع‌بشری می‌گوید: «از طریق ویب‌سایت ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی به گونۀ آن‌لاین درخواست دادم، بدون هیچ‌گونه واسطه پس از چند روز تماس گرفتند که شارت‌لیست شده‌ام. برایم خیلی عالی بود».

حمیده انصار، یکی دیگر از نامزدان بست پلان‌گذاری و گزارش‌دهی می‌گوید: «فقط اسناد تحصیلی‌ام بود که زمینه را برای رقابت در این بست برایم مساعد ساخت و ادارۀ تعلیمات تخنیکی اولین ادارۀ دولتی بوده که سؤالات به گونۀ تخصصی است».

ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی تمام بست‌های خالی رتبه سوم  و چهارم این اداره را به رقابت آزاد می‌سپارد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۵/۶ - ۱۸:۵
Background image

کنفرانس ملی تحقیق و آموزش، تحقیق، ترویج و اقتصاد زراعت برکزار شد

ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی با همکاری ادارۀ انکشاف بین‌المللی امریکا،  کنفرانس ملی آموزش، تحقیق، توسعه و اقتصاد زراعتی  را با اشتراک و حضور  کارشناسان به منظور بحث روی پالیسی و همکاری. . .

شنبه ۱۳۹۸/۵/۵ - ۱۷:۴۶
Background image

امضای ۶ تفاهمنامه همکاری ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی با ارگانهای دولتی و خصوصی

ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی، با مسوولان وزارت امور داخله، پوهنتون کابل، ادارۀ انکشاف زون پایتخت، پوهنتون پلی‌تخنیک کابل، اتحادیه موبل و فرنیچر شهرکابل و مؤسسۀ ملی افغان‌ها برای آموزش. . .

BACK TO NEWS