امتحان تحریری برای ۶ بست انکشافی ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

haroon
پنجشنبه ۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۱:۳۰
Condidates

امتحان تحریری برای ۶ بست انکشافی ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی در مرکز امتحانات  این اداره  برگزار شد.

این نخستین بار است که بست‌های انکشافی ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی  بر اساس رقابت گرفته می‌شود. ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی  پس از آن که  از سوی مقام ریاست جمهوری به عنوان یک نهاد مستقل منظور شد، راه‌اندازی امتحانات بست‌‎های انکشافی را جهت شفافیت هر چه بیشتر پروسۀ استخدام آغاز کرده است.

۶۹ تن برای بست‌های متخصص منابع‌بشری، متخصص تکنالوژی معلوماتی، متخصص پلان و گزارش‌دهی، کودیناتور، آفسر اداری و دفترداری و آفسر هماهنگی و ارتباطات ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی رقابت کردند.

اشتراک‌کنندگان امتحان از راه‌اندازی امتحان بست‌های انکشافی در ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی ابراز خوشنودی می‌کنند.

احمد حامد حامد، نامزد بیست متخصص منابع‌بشری می‌گوید: «از طریق ویب‌سایت ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی به گونۀ آن‌لاین درخواست دادم، بدون هیچ‌گونه واسطه پس از چند روز تماس گرفتند که شارت‌لیست شده‌ام. برایم خیلی عالی بود».

حمیده انصار، یکی دیگر از نامزدان بست پلان‌گذاری و گزارش‌دهی می‌گوید: «فقط اسناد تحصیلی‌ام بود که زمینه را برای رقابت در این بست برایم مساعد ساخت و ادارۀ تعلیمات تخنیکی اولین ادارۀ دولتی بوده که سؤالات به گونۀ تخصصی است».

ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی تمام بست‌های خالی رتبه سوم  و چهارم این اداره را به رقابت آزاد می‌سپارد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۳:۵۴
Background image

امتحان تحریری ۴ بست استادی انستیتوت نیما برگزارشد

امتحان تحریری برای 4 بست  استادی انستیتوت نیما ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی در مرکز امتحانات ریاست منابع بشری برگزار شد.

۱۴۰ تن برای بست‌های  استادی اداره و مدیریت، بانکداری، کمپیوتر و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۱:۴۸
Background image

جلسه هیئت رهبری ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

جلسه رهبری ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی تحت ریاست محترم ندیمه سحر، رئیس این اداره با حضور معاونین و رؤسای محترم ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی به روز یک شنبه ۱۵ ثور ۱۳۹۸ در سالن کنفرانس. . .

شنبه ۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۴:۵۱
Background image

پیام رئیس‌ ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی به مناسبت گرامیداشت از روز جهانی آزادی مطبوعات

 

آزادی مطبوعات و رسانه‌ها یکی از ارزش‌های بزرگ قانون اساسی کشور ما بوده و جمهوری اسلامی افغانستان خود را مکلف به حفاظت و تقویت هرچه بیشتر قانون رسانه های همگانی و رعایت آن می‌داند. با. . .

BACK TO NEWS