سفر رییس عمومی امور تعلیمی و تحصیلی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به دایکندی

media_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۴/۱۷ - ۱۰:۵۰
tveta41

رحمت‌الله رسا؛ رییس عمومی امور تعلیمی و تحصیلی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی که در راس یک هیات به ولایت دایکندی رفته است، با مقام‌ها و مسئولان محلی این ولایت دیدار و گفتگو کرد.

هدف از این سفر آقای رسا، شناسایی مشکلات و ظرفیت‌های موجود در مراکز آموزشی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی است. وی در این راستا با خانم رشیده شهیدی؛ والی دایکندی گفتگو کرد.

والی دایکندی ضمن قدردانی از توجه اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به آن ولایت، خواستار گسترش فعالیت تعلیمات تخنیکی و مسلکی در دایکندی شده است.

آقای رسا همچنین با مسئولان لیسه‌های تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولسوالی‌های نه گانه ولایت دایکندی نشست داشته و نظریات و پیشنهادات آنان را جهت بهبود جمع آوری نمود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۳ - ۹:۲
Background image

فراغت شاگردان لیسه‌های اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی از دوره‌‌های آموزشی آنلاین انستیتوت «آترمنز» انگلستان

مراسم اولین دور فراغت شاگردان لیسه‌های اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی از دوره‌های آموزشی آنلاین انستیتوت «آترمنز» انگلستان برگزار شد. در این مراسم 36 تن از شاگردان لیسه‌های مرکز که مطابق. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۴/۱۷ - ۱۱:۰
Background image

برنامه آگاهی‌دهی در مورد پالیسی افزایش مشارکت زنان در ادارات دولتی برگزار شد

برنامه آگاهی‌‌دهی در مورد پالیسی افزایش مشارکت زنان در ادارات خدمات ملکی برای کارمندان زن اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد. هدف از تطبیق این پالیسی، افزایش مشارکت زنان و حضور. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۴/۱۷ - ۱۰:۵۰
Background image

سفر رییس عمومی امور تعلیمی و تحصیلی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به دایکندی

رحمت‌الله رسا؛ رییس عمومی امور تعلیمی و تحصیلی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی که در راس یک هیات به ولایت دایکندی رفته است، با مقام‌ها و مسئولان محلی این ولایت دیدار و گفتگو کرد. هدف از. . .

BACK TO NEWS