نشست کمیتۀ تسریع مصرف بودجه ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

salehi
یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۱:۶
head Tveta

نشست کمیتۀ تسریع مصرف بودجه ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی  برای سال مالی ۱۳۹۸ امروز یک شنبه، ۹ سرطان سال جاری،  تحت ریاست ندیمه سحر، رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی با اشتراک معاون امور مالی، رؤسای و آمرین اداره برگزار شد.

هدف این نشست، هماهنگی میان شعبات ذیربط غرض بهبود کاری و بلند بردن مصرف بودجه ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی برای سال مالی ۱۳۹۸ خورشیدی و پلان گزاری موثر برای سال ۱۳۹۹ خورشیدی خوانده شد.

ندیمه سحر، رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی از بروز شدن سیستم ارتباطی صحبت کرد و گفت: «اشخاصی که در بخش گزارش دهی به دیگر بخش‌های این اداره کار می کنند باید مجهز و آشنا با تکنالوژی اداری  باشند.»

به خاطر ساختن پلان  بهتر از پیش تعیین شده  و مصرف بودجه در این نشست تأکید جدی شد که، روند تسریع کار در  ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی را سرعت می بخشد.

در همین حال محمد ادریس اعظم، معاون امور مالی و اداری تعلیمات تخنیکی و مسلکی گفت که روند پلان تدارکاتی در داخل اداره تسریع بخشیده است. از پیشرفت و عدم پیشرفت پروژه ها نیز به خاطر مصرف بودجه، نظارت و گزارش دهی‌می شود.

انتقال تجربه و دانش حرفه‌یی به همکاران مسأله دیگری بود که در این شست مطرح شد. مسؤولان بخش مالی و بودجه باید به گونه مستقیم بایکی از همکارانش در انتقال تجارب کمک کند تا در نبود وی روند کار بودجه به سکتگی مواجه نشود.

همچنان در این نشست، روی هماهنگی با آمریت‌های ولایتی غرض پیگیری پروژه های انکشافی، به منظور مصرف بودجه بحث شد و بر آن تأکید جدی صورت گرفت.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۴:۵۶
Background image

سیستم معلوماتی مدیریت منابع بشری افتتاح شد

سیستم (HRMIS)یا مدیریت اطلاعات منابع بشری و بایومتریک کارکنان خدمات ملکی بر اساس هدایت رئیس جمهور کشور،  رسماً در ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی شد.

محمد ادریس اعظم، معاون امور مالی و. . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۴:۳۰
Background image

بازنگری انکشاف نصاب تعلیمی انستیتوت‌های زراعت، تعلیمات تخنیکی و مسلکی افتتاح شد

کارگاه انکشاف نصاب تعلیمی برای استادان انستیتوت‌های زراعت به نصاب تعلیمی جدید،  امروز شنبه، ۲۲ سرطا ن ۱۳۹۸ در انستیتوت ‌ملی تعلیمات زراعتی «نایک»،  شهرکابل افتتاح شد.

این کارگاه آموزشی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۷:۸
Background image

رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی با مسؤول منطقوی بانک جهانی برای انکشاف بشری جنوب آسیا دیدار کرد

ندیمه سحر،  رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی با خانم لاین شیر بنز (Lynne Sherburne-Benz ) مسؤول منطقوی بانک جهانی برای انکشاف بشری جنوب آسیا دیدار کرد.

در این دیدار که در مقرر ادارۀ. . .

BACK TO NEWS