نشست هیات رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با رؤسای این اداره

media_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۸/۱۳ - ۱۱:۶
tveta51

نشست هیات رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در خصوص ادامه دروس مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی در مناطق سرد سیر و نهایت سردسیر برگزار شد.

در این جلسه محترم مفتی فضل الرحمن فاضل؛ رییس اداره تعلیمات تخنیکی ‌و مسلکی روی ادامه دروس مراکز تعلیمی و تخنیکی و مسلکی مناطق سردسیر و نهایت سرد سیر با رؤسای این اداره بحث و تبادل نظر کرد‌.

همچنین در این نشست در مورد مشکلات لیلیه شاگردان و عدم پرداخت حق‌الزحمه استادان و معاش کارمندان نیز بحث صورت گرفت.

رحمت الله رسا؛ رییس عمومی امور متعلمین و محصلین در مورد مشکلات سد راه ادامه دروس مراکز تعلیمی این اداره صحبت کرد.

در پایان این نشست فیصله شد تا موضوع ادامه دروس مراکز تعلیمی این اداره و پرداخت حقوق کارمندان، بعد از مشوره و تائید وزارت محترم معارف تطبيق گردد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۵:۲۰
Background image

انستیتوت انرژی و آب مسابقه سیرت النبی ﷺ برگزار کرد

مسابقه سیرت النبی ﷺ از سوی انستیتوت انرژی و آب اداره تعلیما تخنیکی و مسلکی برگزار گردید. این مسابقه با حضور 500 اشتراک کننده ازسه مرکز آموزشی در انستیتوت انرژی و آب کابل راه‌اندازی شد.. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۵:۳
Background image

مراسم افتتاحیه مسابقه رسامی و خطاطی برگزار شد

مراسمی افتتاحیه اولین مسابقه خطاطی و رسامی باحضور مولوی غلام حیدر شهامت، رئیس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و معین امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ برگزار شد. این برنامه به‌مناسبت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۷/۵ - ۱۵:۴۷
Background image

آمادگی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برای برگزاری مسابقه خطاطی و رسامی

ریاست دفتر مقام اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی نشستی را به‌منظور هماهنگی برای برگزاری مسابقه رسامی و خطاطی برگزار کرد. در این نشست که مسئولان شرکت مخابراتی اتصالات نیز حضور داشت، دوطرف. . .

BACK TO NEWS