مراسم فراغت 75 نفر از محصلین انستیتوت انرژی و آب کابل برگزار شد

media_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۳ - ۱۶:۱۶
فر اغت

مراسم فراغت 75 نفر از محصلین انستیتوت انرژی و آب کابل با حضور مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد.

آقای شهامت در سخنرانی خود در این مراسم، فراغت فارغان را به خودشان و خانواده‌های شان تبریک گفت.

سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به فارغان اطمینان داد که حکومت زمینه جذب آنان برای کار را فراهم خواهد کرد.

آقای شهامت گفت که زمینه بازاریابی برای تولیدات محصلین نیز فراهم خواهد شد.

در این مراسم مولوی غلام سعید احساس، معاون تخنیکی و مسلکی نیز سخنرانی کرد و گفت که «جای خوش حالی است شاهد فراغت جوانان هستیم».

آقای احساس محصلین را به تلاش هرچه بیشتر برای فراگیری دانش ترغیب کرد و گفت که جاپان با تلاش شهروندان خود به جایگاه امروز رسیده است.

در این مراسم رییس اتحادیه انرژی قابل تجدید هم سخنرانی کرد و گفت که این اتحادیه در زمینه استخدام فارغان انستیتوت انرژی و آب همکاری می‌کند.

این مراسم با اهدای تقدیرنامه به فارغان پایان یافت و در حاشیه آن، مهمانان از نمایشگاه وسایل تولیدی محصلین انستیتوت انرژی و آب بازدید کردند.

سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی حین بازدید از این نمایشگاه، محصلین نخبه را مورد تشویق قرار داد و گفت که تلاش آنان قابل قدر است.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۳ - ۱۴:۱۷
Background image

تجلیل از دهمین دور فراغت انستیتوت معادن لوگر

جشن فارغ التحصیلی دهمین دور فراغت دانش‌آموختگان انستیتوت معدن ولایت لوگر برگزار شد. در این مراسم مسئولان محلی، عالمان دینی و خانواده‌های محصلین حضور داشتند. در سال جاری از این انستیتوت. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۳ - ۱۴:۱۵
Background image

ادامه حمایت مؤسسه افرن از انستیتوت‌ها و مکاتب مسلکی بامیان

موسسه افرن یا «دوستی فرانسه – افغانستان» از ادامه حمایت خود از مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت بامیان خبر داده است. سیمون کنون، رییس موسسه افرن در دیدار با امین علی زاده، آمر. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۳ - ۱۴:۱۳
Background image

آغاز کارزار آگاهی‌دهی برای جذب شاگرد در مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی فاریاب

استادان انستیتوت زراعت و وترنری مرکز فاریاب برای جذب شاگرد برای سال تعلیمی ۱۴۰۲، کارزار آگاهی‎دهی‌ را آغاز کردند. آنان در مکاتب متوسطه و لیسه‌های شهر میمنه حضور یافته‌اند و درباره‌ی. . .

BACK TO NEWS