دیدار و گفت‌وگوی مولوی غلام سعید احساس با والی میدان وردگ

media_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۶:۰
tveta

محترم مولوی غلام سعید احساس، معاون امور تخنیکی و مسلکی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با مسئولان محلی از جمله قاری بختیار معاذ، والی میدان وردگ دیدار و گفت‌وگو گرد.

محور این گفت‌وگو، اهمیت تعلیمات تخنیکی و مسلکی در رشد اقتصاد کشور و چگونگی رسیدگی به نیازهای مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی میدان وردگ عنوان شده‌است.

در همین حال، معاون امور تخنیکی و مسلکی درباره طرح آموزش مجاهدین که ازسوی این اداره تدوین گردیده نیز یادآوری نمود و گفت که با عملی شدن آن زمینه آموزش برای مجاهدین فراه می‌شود.

در همین حال، والی میدان ورگ از دست‌آوردهای اخیر این اداره ستایش و قدردانی نمود و درباره همکاری با این اداره نیز اطمینان داد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۵:۲۵
Background image

دیدار سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی از انستیتوت مسلکی زراعت زرنج ولایت نیمروز

محترم مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در سفرش به ولایت نیمروز وضعیت انستیتوت مسلکی زراعت زرنج این ولایت را بررسی نمود. ایشان و هیأت همراه اش تمامی اسناد این. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۲:۱۱
Background image

بررسی لیسه تخنیک زرنج ولایت نیمروز ازسوی سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی

محترم مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و هیأت همراه اش درولایت نیمروز، وضعیت لیسه تخنیک زرنج این ولایت را بررسی نمود. آنان تمامی اسناد این مرکز آموزشی را مرور. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۹:۲۰
Background image

آغاز کار بازسازی انستیتوت کثیرالرشتوی داکتر عبدالوکیل

کار بازسازی انستیتوت کثیرالرشتوی داکتر عبدالوکیل در ولسوالی چک میدان وردگ آغاز گرید. بخش‌های از انستیتوت کثیرالرشتوی داکتر عبدالوکیل در دوران جنگ‌ها تخریب گردیده بود و پیشتر محترم مولوی. . .

BACK TO NEWS