در ولایت میدان وردگ برای کارمندان تازه‌تقرر کورس آموزشی سه ماه برگزار شد

media_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۷/۳ - ۱۳:۱۱
وردګ۱

آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت میدان وردک با همکاری الحاج محمد امین عمری، والی این ولایت برای شماری از کارمندان تازه‌تقرر ادارات دولتی، کورس آموزشی ارتقای ظرفیت دایر کرده است.

این دوره‌ی آموزشی با حضور والی میدان وردک الحاج حافظ محمد امین عمری و مولوی فتح‌‍ الله مدنی، رییس استخبارات این ولایت افتتاح شد.

در این کورس آموزشی به‌مدت سه ماه برای کارمندان تازه‌تقرر که اکثراً «مجاهدین» ا.ا.ا هستند، مهارت‌های اداری و کمپیوتر از سوی استادان آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی میدان وردک تدیریس می‌شود.

 والی میدان وردک این دوره آموزشی را مفید دانست و خواستار برگزاری آن برای تمام کارمندان ادارات دولتی شد.

محمد حامد ناصری، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی میدان وردک تعهد کرد که تلاش می‌کند تا در ولسوالی‌ها نیز برنامه‌های آموزشی برگزار کند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۷
Background image

خبرها کوتاه از فعالیت‌های آمریت‌های تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایات

مولوی شیرمحمد عمری، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت غزنی با رییس معارف این ولایت دیدار کرد. در این دیدار درباره‌ی همکاری و هماهنگی میان این دو اداره بحث شد. آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۰
Background image

راه‌یافتن 28 نفر از فارغان انستیتوت اداره و حسابداری به دوره تحصیلات عالی

28 نفر از فارغان انستیتوت اداره و حسابداری لغمان از طریق کانکور اختصاصی به پوهنتون‌های لغمان و ننگرهار راه یافتند. به گفته آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی لغمان، در سال جاری 36 نفر از. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۰
Background image

برگزاری دوره آموزشی برای مجاهدین امارت اسلامی در کندز

انستیتوت اداره و حسابداری کندز برای مجاهدین امارت اسلامی دوره آموزشی برگزار کرده است. فریداحمد لکن خیل، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی کندز می‌گوید که برگزاری دوره‌های آموزشی برای مجاهدین. . .

BACK TO NEWS