بـرگـزاری ورکشاپ دو روزه پـلان و گزارشدهی ولایتی۱۴ الی ۱۵ دلو ۱۳۹۹

media_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۹:۵۸
tveta24

ورکــشاپ پــلان و گــزارشــدهی ولایـتی به منــظور ارزیــابی کـارکـردهای مسئـولین ولایـتی تعلـیمات تخنـیکی و مسلکی و تطبـیق پـلان‌هـا و برنــامه هـای آیـنده اداره تعـلیمات تخنیکی و مسلکی به مدت دو روز در شـهر کابـل برگزار گردید. در این برنـامه دو روزه کــه رهـبری اداره، مسـئولین مـرکزی و آمرین تخنیکی ۳۴ ولایـت کشور حضور داشتند، گزارش کارکردهای آمرین تخنیکی ولایات استماع و در رابطه به چگونگی تطبیق برنامه های سال آینده بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

عبدالحمید اکبر معاون امور اکادمیک در روز اول ایـن برنـامـه تأکید کرد که ارزیابی از کارکردهای ما باید نتیجه محور باشد و اجــراآت در مطــابقت به پـلان‌هــای مطـروحه مـورد تطبیق قرار گیرد. وی اضـافه کرد که برنامه ها و فعالیت های ولایتی بـاید مطـابق وضعـیت اقـتصادی و اجــتماعی ولایت مربوطه عیـار گـردیده و مسـئولین ولایتی در قسمت اجرایی شدن آن تلاش ورزند.

به همین ترتیب در مورد پلانهای اداره، قطعیه و مصارف پلان ولایتی، چگونگی تطبیق برنامه‌ها و تهیه گزارش، شیوۀ جدید ارزیابی اجراآت کارمندان وگزارش تطبیقات پلان های ولایتی از جانب مسئولین مربوطه بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۲:۴۵
Background image

دیدار رییس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با سرپرست وزارت مالیه

بانو ندیمه سحر؛ رییس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با محترم محمد خالد پاینده؛ سرپرست وزارت مالیه دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار دو طرف در مورد پروژه‌های اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی که. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۱:۵۹
Background image

رییس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با اعضای ولسی جرگه دیدار کرد

بانو ندیمه سحر؛ رییس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با رییس و اعضای کمیسیون امور دینی، فرهنگی، معارف و تحصیلات عالی ولسی جرگه دیدار کرد. در این دیدار خانم سحر با نمایندگان مردم در مورد. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۹:۲۲
Background image

امضای تفاهمنامه همکاری میان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و موسسه «جه ار اس»

اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به‌منظور فراهم‌سازی زمینه آموزش مهارت‌های فنی و حرفوی برای جوانان در ولایت‌های کابل، هرات و بامیان با موسسه «جه‌ ار اس» تفاهمنامه همکاری امضا کرد. این. . .

BACK TO NEWS