اولین نمایشگاه ملی تولیدات مهارات تعلیمات تخنیکی و مسلکی افتتاح شد

salehi
پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۱۲:۴۳
takhinuk

اولین نمایشگاه تولیدات و مهارت های محصلان انستیتوت میخانیکی کابل به ابتکار ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی به روز  پنج‌شنبه ۱۳ سرطان  ۱۳۹۸ در مقر این انستیتوت افتتاح  شد.

این نمایشگاه، اولین نمایشگاه ملی تولیدات و مهارات های شاگردان انستیتوت میخانیکی کابل می باشد که  در آن  محصلان  این انستیتوت آثار و تولیدات شان را در بخش‌های فلزکاری، نجاری، آب‌رسانی، ترمیم موتر و برق به نمایش می‌گذارند.

هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی مهارات های آموزشی و مسلکی محصلان مؤسسات تعلیمات تخنیکی و مسلکی، ایجاد رابطه و هماهنگی میان نهادهای دولتی و خصوصی در زمینۀ کاریابی و شناخت رشته‌های شغلی در بازار کار برای  فارغین تعلیمات تخنیکی و مسلکی می‌باشد.

اين نمايشگاه برای یک روز  بروی علاقه مندان باز است.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۴:۵۶
Background image

سیستم معلوماتی مدیریت منابع بشری افتتاح شد

سیستم (HRMIS)یا مدیریت اطلاعات منابع بشری و بایومتریک کارکنان خدمات ملکی بر اساس هدایت رئیس جمهور کشور،  رسماً در ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی شد.

محمد ادریس اعظم، معاون امور مالی و. . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۴:۳۰
Background image

بازنگری انکشاف نصاب تعلیمی انستیتوت‌های زراعت، تعلیمات تخنیکی و مسلکی افتتاح شد

کارگاه انکشاف نصاب تعلیمی برای استادان انستیتوت‌های زراعت به نصاب تعلیمی جدید،  امروز شنبه، ۲۲ سرطا ن ۱۳۹۸ در انستیتوت ‌ملی تعلیمات زراعتی «نایک»،  شهرکابل افتتاح شد.

این کارگاه آموزشی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۷:۸
Background image

رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی با مسؤول منطقوی بانک جهانی برای انکشاف بشری جنوب آسیا دیدار کرد

ندیمه سحر،  رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی با خانم لاین شیر بنز (Lynne Sherburne-Benz ) مسؤول منطقوی بانک جهانی برای انکشاف بشری جنوب آسیا دیدار کرد.

در این دیدار که در مقرر ادارۀ. . .

BACK TO NEWS