امتحان تثبیت سویه مجاهدی در ولایت کاپیسا برگزار شد

media_admin
دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۰:۵۴
TVETA

امتحان تثبیت سویه 1250 تن مجاهد به منظور شمولیت و فراگیری برنامه اداره و مدیریت در مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت کاپیسا برگزار شد.

در مراسم افتتاحیه این برنامه، شیخ اسدالله سنان معاون ولایت و شمار دگر از مقامات نیز حضور داشتند.

در همین حال، معاون والی کاپیسا پیرامون ارزش علم و دانش صحبت نمود و از توجه رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در راستای فراهم‌سازی زمنیه آموزش برای مجاهدین قدردانی کرد.

ازسوی هم مولوی محمد فرید حقانی رئیس معارف کاپیسا درباره شفافیت این برنامه نیز اطمینان داد. ایشان از مجاهدین اشتراک کننده در امتحان خواست تا در کسب علم تلاش نمایند و در صنف حاضر باشند.

همچنین آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت کاپیسا در این برنامه سخنرانی کرد و جزئیات طرح آموزش مجاهدین را نیز توضیح داد.

مولوی شمس الرحمن سعادت آمر تخنیکی کاپیسا اضافه کرد که به اساس طرح آموزش مجاهدین؛ آنان میتوانند در سراسر کشور برای ادامه تعلیمات خویش شامل مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی گردند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۹ - ۱۵:۴۹
Background image

جریان آموزش عملي محصلین انستیتوت زراعت و وترنری لوگر

محصلین انستیتوت زراعت و وترنری ولایت لوگر در مورد جراحی به گونه عملی آموزش دیدند. استاد رهنما برای محصلین در مورد اهمیت دوخت جراحی و انواع دوخت جراحی به گونه مفصل توضیحات ارایه نمود و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۹ - ۱۵:۴۷
Background image

انستیتوت هنرها و معماری فیروزکوه نمایشگاه برگزار کرد

انستیتوت خصوصی هنرها و معماری فیروزکوه با همکاری اکادمی علوم افغانستان نمایشگاه آثار هنری برگزار کرد. در این نمایشگاه حدود 70 اثر هنری ازبخش‌های خطاطی، نقاشی، سرامیک و میناتوری به نمایش. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۹ - ۱۵:۱۸
Background image

برگزاری سیمنیار آموزشی برای کارمندان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی

ریاست منابع بشری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در همکاری با پوهنتون خاتم النبیین (ص) سیمینار آموزشی برگزار کرد. استادان و متخصصین امور در این برنامه درباره چگونگی مدیریت زمان به اشتراک. . .

BACK TO NEWS