آغاز سال تحصیلی و تعلیمی در مناطق گرمسیر؛ آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی نیمروز در یک نشست برنامه‌های خود را ارایه کرد

media_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۰ - ۱۵:۳۶
نیمروز

همزمان با آغاز سال تحصیلی و تعلیمی در مناطق گرمسیر، آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت نیمروز در یک نشست خبری پلان‌ها و برنامه‌های خود را ارایه کرد.

عبدالهادی بیدار، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی نیمروز در این نشست درباره‌ی ظرفیت‌های مکاتب مسلکی و انستیتوت‌های این ولایت، تاسیس مراکز جدید آموزشی و ایجاد رشته‌های جدید مسلکی نیز صحبت کرد.

آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی نیمروز در این نشست از تمام خانواده‌ها، امامان مساجد و نهادهای اجتماعی و فرهنگی خواست که برای رشد و پویایی اقتصاد کشور، جوانان را به شمولیت در انستیتوت‌ها و لیسه‌های تخنیکی و مسلکی ترغیب و تشویق کنند.

آقای بیدار گفت: «ما اعتماد تمام خانواده‌های شاگردان ومحصلان و همچنین باور و اعتماد تمام اداراتی که فارغان انستیتوت‌ها ولیسه‌های ‌ما در آن شامل خدمت هستند با خود به عنوان یک سرمایه بزرگ داریم. امیدواریم که با داشتن تعداد شاگردان و محصلان بیشتر زمینه خدمتگزاری بیشتر را به مردم عزیز خود ارایه نماییم.»

آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی نیمروز در این نشست به پرسش‌های خبرنگاران  نیز پاسخ داد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۷
Background image

خبرها کوتاه از فعالیت‌های آمریت‌های تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایات

مولوی شیرمحمد عمری، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت غزنی با رییس معارف این ولایت دیدار کرد. در این دیدار درباره‌ی همکاری و هماهنگی میان این دو اداره بحث شد. آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۰
Background image

راه‌یافتن 28 نفر از فارغان انستیتوت اداره و حسابداری به دوره تحصیلات عالی

28 نفر از فارغان انستیتوت اداره و حسابداری لغمان از طریق کانکور اختصاصی به پوهنتون‌های لغمان و ننگرهار راه یافتند. به گفته آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی لغمان، در سال جاری 36 نفر از. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۰
Background image

برگزاری دوره آموزشی برای مجاهدین امارت اسلامی در کندز

انستیتوت اداره و حسابداری کندز برای مجاهدین امارت اسلامی دوره آموزشی برگزار کرده است. فریداحمد لکن خیل، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی کندز می‌گوید که برگزاری دوره‌های آموزشی برای مجاهدین. . .

BACK TO NEWS