دیدار معاون امور مالی و اداری با آمرین تخنیکی تخار

media_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۹:۱۷
TVETA

هیأتی از اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در ادامه سفرشان به ولایات به تخار رفت و در آنجا ضمن دیدار از مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی در نشستی با آمرین مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی نیز نشست برگزار کرد.

در این نشست پیرامون مشکلات و چگونگی به نیازها و حل چالش‌های مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی بحث گردید.

آمرین مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت تخار در دیدار با معاون امور مالی و اداری، مشکلات و نیازهای شان را شریک ساختند و محترم مفتی فضل الرحمن فاضل معاون امور مالی و اداری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی درباره رسیدگی به مشکلات مراکز تعلیمات تخنیکی ولایت تخار وعده همکاری داد.

همچنین در این نشست، هیأت اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکلی بخاطر بهبود امور به اشتراک کنندگان سمیناری درباره امور مالی و اداری نیز ارایه کردند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۱ - ۱۳:۰
Background image

برگزاری جلسه اصلاحی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی

نشست اصلاحی اداره تعلیمات تخنیکی و مسکلی با اشتراک کارمندان و سخنرانی محترم مولوی سید احمد برگزار شد. ایشان در این جلسه دینی پیرامون ماه‌ محرم الحرام صحبت نمود و درباره فضایل این ماه. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۱ - ۱۱:۴۰
Background image

دیدار هیأت اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با والی کندز

محترم مفتی فضل الرحمن فاضل معاون مالی و اداری اداره ملی تعلیمات تخنیکی و مسلکی در رأس هیأتي از این اداره طی سفری به ولایت کندز با محترم ملا نثار احمد نصرت والی این ولایت دیدار و گفتگو. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۱ - ۹:۵۸
Background image

بررسي و نظارت از مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی کندز از سوی معاون مالی و اداري

معاون امور مالی و اداری اداره ملی تعلیمات تخنیکی و مسلکی در رأس هیأتی از این اداره در جریان سفرش به ولایات اینبار به ولایت کندز سفر نموده و در آن ولایت با مسؤلان مراکز تعلیمات تخنیکی و. . .

BACK TO NEWS