جشن فراغت محصلین انستیتوت انرژی و آب برگزار شد

media_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۲ - ۱۳:۳۷
Graduation

شانزدهمین دور فراغت محصلین انستیتوت انرژی و آب با حضور مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد.

در این دور فراغت، 87 نفر از رشته‌های برق، انرژی و آب فارغ شدند.

در این مراسم مولوی شهامت بر فراگیری دانش تأکید کرد و گفت: «اولین کلام الهی به حضرت پیامبر(ص) کلمه ( اقراء) یعنی بخوان است».

وی علاوه کرد که بعد از آموختن علم، عمل‌کردن به آن نیز بسیار مهم است.

ایشان گفت: «دانشمند و عالمی که به علم خود عمل نکند، در قرآن کریم مورد نکوهش قرار گرفته‌اند.»

سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی فراغت محصلین را تبریک گفت و خطاب به آنان بیان کرد: «ما همه در پیشگاه خداوند(ج) مسئول هستیم، من از شما محصلین عزیز می‌خواهم که مسئولیت ایمانی و وجدانی خود را در قبال دین وطن خویش اداء نمایید».

در این مراسم سید عباس ایوبی، رییس امور متعلمین و محصلین نیز صحبت کرد و گفت که در حال حاضر عصر تکنالوژی است و تکنالوژی نیاز به برق دارد. او تأکید کرد که تولید برق نیازمند بندهای آب و آب به مدیریت ضرورت دارد.

در ادامه رفیع الله حبیبی، آمر انستیتوت انرژی و آب در سخنرانی خود خواستار فراهم‌شدن زمینه کار و جذب فارغان این انستیتوت در ادارات دولتی و غیر دولتی شد.

او از رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی خواست تا زمینه کارهای عملی را برای محصلین رشته‌های انرژی و آب فراهم کند.

در ختم مراسم برای فارغان، تقدیرنامه و تصدیق‌نامه اهد شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۵/۲۲ - ۱۲:۲۴
Background image

آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی فاریاب با مسئول مؤسسه «اکتید» در این ولایت دیدار کرد

مولوی غلام ولی همت، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت فاریاب با انجنیر محمد شعیب صاحبزاده، مسئول موسسه «اکتید» در این ولایت دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار در رابطه به نیازمندی‌های. . .

شنبه ۱۴۰۱/۵/۲۲ - ۱۲:۱۹
Background image

اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با پوهنتون ابن سینا تفاهمنامه همکاری امضا کرد

اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به‌منظور فراهم‌شدن زمنیه جذب فارغان انستیتوت‌ها و کارمندان این اداره برای ادامه تحصیل در مقاطع لیسانس و ماستری، با پوهنتون غیرانتفاعی ابن سینا تفاهمنامه. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۰ - ۱۲:۵۰
Background image

جلسه رهبری اداره تعلمیات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

جلسه رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با ریاست مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست و حضور معاونین و رییسان این اداره برگزار شد. مطابق اجندا، در این نشست درباره‌ی تقسمات اضافه‌کاری، مشکلات. . .

BACK TO NEWS