نشست گفتمان رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و کارمندان این اداره برگزار شد

media_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۳۰ - ۱۵:۱
گفتمان ۲

جلسه گفتمان میان هیأت رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و کارمندان این اداره برگزار شد. در این جلسه کارمندان و آمرین مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی مشکلات و پیشنهادات شان را ارایه کردند.

مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی دراین گفتمان خطاب به کارمندان گفت: « خداوند بزرگ در قرآن کریم چندین بار به زمانه قسم یاد کرده است. بنابراین ارزش وقت را باید بشناسیم و به وقت وزمان اهمیت بدهیم

رییس اداره تعلیمات تخنیکی ومسلکی گفت ما این‌جا برای پاسخگویی به شما (کارمندان) حاضر شده ایم. ایشان هم‌چنین از عموم کارمندان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی خواست که به اساس صداقت، تهعد و به‌هدف بهبود وضعیت کشور، تلاش کنند.

در این گفتمان، هیئت رهبری ادراه تعلیمات تخنیکی و مسلکی به سوالات و انتقادات کارمندان این اداره پاسخ گفتند.

این دومین دور گفتمان میان رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و کارمندان این اداره است که برای رفع چالش‌ها و بهبود وضعیت این اداره؛ بعد از هردوماه برگزار می‌گردد و به سوالات و انتقادات کارمندان پاسخ داده می‌شود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۴:۵۱
Background image

بازدید رییس عمومی امور تعلیمی و تحصیلی از انستیتوت‌های اتو میخانیکی و اکادمی تربیه معلم کابل

استاد گل محمد سجاد، رییس عمومی تعلیمی و تحصیلی و لعل پادشاه فقیرزاده، رئیس ارزیابی و نظارت تعلیمی و تحصیلی از جریان امتحانات انستیتوت اتومیخانیکی و انستیتوت اکادمی تربیه معلم کابل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳۱ - ۱۵:۴۵
Background image

جریان کار عملی شاگردان لیسه مسلکی ولسوالی دولت شاه ولایت لغمان

شاگردان رشته برق لیسه تخنیکی و مسلکی ولسوالی دولت شاه ولایت لغمان در جریان آموزش‌های عملی‌شان روی ‫ترانسفورمر برق کار کردند. آنان در جریان این کار، چگونگی فعالیت ‫ترانسفورمر را تحلیل و. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۳۰ - ۱۵:۱
Background image

نشست گفتمان رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و کارمندان این اداره برگزار شد

جلسه گفتمان میان هیأت رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و کارمندان این اداره برگزار شد. در این جلسه کارمندان و آمرین مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی مشکلات و پیشنهادات شان را ارایه کردند.. . .

BACK TO NEWS