معاون امور اکادمیک از مکاتب مسلکی ولسوالی‌های میربچه‌کوت و فرزه کابل بازدید کرد

media_admin
شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۵ - ۱۰:۰
Academic

استاد نورمحمد عزیزی؛ معاون امور اکادمیک اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و هیأت همراه‌اش از لیسه‌های مسلکی زراعت ولسوالی‌های میربچه‌کوت و فرزه ولایت کابل بازدید کرد.

آقای عزیزی پلان و مفردات درسی استادان را ارزیابی و بر بهبود کیفیت تدریس تأکید کرد.

ایشان هنگام بازدید از صنوف مکاتب، مشکلات شاگردان و استادان را شنید. آنان کمبود تجهیزات، کمبود کتب درسی و نبود لابراتوار را از چالش‌های عمده عنوان کردند.

معاون امور اکادمیک در قسمت حل مشکلات وعده همکاری نمود وافزود: «در این اواخر به اثر سعی وتلاش مقام رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی، مطبعه این اداره دوباره فعال شد و به‌زودی کمبود کتب رفع خواهد شد.»

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۵/۲۲ - ۱۲:۲۴
Background image

آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی فاریاب با مسئول مؤسسه «اکتید» در این ولایت دیدار کرد

مولوی غلام ولی همت، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت فاریاب با انجنیر محمد شعیب صاحبزاده، مسئول موسسه «اکتید» در این ولایت دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار در رابطه به نیازمندی‌های. . .

شنبه ۱۴۰۱/۵/۲۲ - ۱۲:۱۹
Background image

اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با پوهنتون ابن سینا تفاهمنامه همکاری امضا کرد

اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به‌منظور فراهم‌شدن زمنیه جذب فارغان انستیتوت‌ها و کارمندان این اداره برای ادامه تحصیل در مقاطع لیسانس و ماستری، با پوهنتون غیرانتفاعی ابن سینا تفاهمنامه. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۰ - ۱۲:۵۰
Background image

جلسه رهبری اداره تعلمیات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

جلسه رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با ریاست مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست و حضور معاونین و رییسان این اداره برگزار شد. مطابق اجندا، در این نشست درباره‌ی تقسمات اضافه‌کاری، مشکلات. . .

BACK TO NEWS