مراسم تقدیر از نوآوران نمایشگاه ملی ابتکارات و نوآوری‌های برتر برگزار شد

media_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۹ - ۱۹:۲
tveta

اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی از نوآوران و مبتکرانی که در نمایشگاه ملی ابتکارات و نوآوری‌های برتر افغانستان اشتراک کرده اند، تقدیر کرد.

در این مراسم، شماری از مقامات و نمایندگان وزارت‌خانه‌ها و ادارات دولتی و خصوصی نیز حضور داشتند.

در این برنامه،  مولوی شمس‌الرحمن سعادت به نمایندگی از آمرین تخنیکی و مسلکی ولایات صحبت نمود. او ضمن قدردانی از این نمایشگاه، خواهان حمایت‌های بیشتر مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی، از سوی حکومت گردید.

ایشان همچنین بعضی از پیشنهادات آمرین تخنیکی ولایات از جمله همکاری در بخش تکمیل پروژه‌ها، بازاریابی برای فرآوردها، بروز رسانی سیستم تعلیمات تخنیکی و... را نیز در این نشست شریک ساخت.

در همین حال مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در صحبت‌هایش در این مراسم گفت که افغانستان سال‌ها ازسوی دشمنان مورد تحقیر قرار گرفته است. ایشان گفت که در حال حاضر حکومت زمینه‌های زندگی آبرومند را برای مردم فراهم ساخته است.

محترم مولوی شهامت همچنین درمور حمایت از جوانان خلاق و مبتکر کشور گفت که اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی از تمام این دست‌آوردها حمایت می‌کند.

سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی از جوانان به عنوان سرمایه‌های اساسی این کشور یاد کرد و گفت که حکومت با تمام توان از جوانان خلاق حمایت می‌کند.

سایر سخنرانان نیز درباره برگزاری نمایشگاه صحبت کردند و از تلاش‌های اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در راستای برگزاری این برنامه قدردانی نمودند.

در پایان این مراسم به نوآوران و مخترعان این نمایشگاه، جوایز نقدی و همچنین تقدیرنامه نیز اهدا شد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۶:۰
Background image

دیدار و گفت‌وگوی مولوی غلام سعید احساس با والی میدان وردگ

محترم مولوی غلام سعید احساس، معاون امور تخنیکی و مسلکی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با مسئولان محلی از جمله مولوی بختیار معاذ، والی میدان وردگ دیدار و گفت‌وگو گرد. محور این گفت‌وگو،. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۵:۵۵
Background image

نشست ریاست پلان وهماهنگی استراتیژیک با مسؤلان موسسه انافی

محترم مولوی نیک‌محمد نیکمل، رئیس پلان و هماهنگی استراتیژیک، اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با حسیب الله «امینی» رئیس اجرائیه مؤسسه انافی در افغانستان گفت‌وگو کرد. در این دیدار درباره. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۵:۴۶
Background image

جلسه معاونیت مالی و اداری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

جلسه معاونیت مالی و اداری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به ریاست محترم مفتی فضل الرحمن فاضل، معاون مالی و اداری این اداره برگزار شد. درآغاز این جلسه، فیصله‌های نشست قبلی معاونیت مالی و. . .

BACK TO NEWS