طرح مسوده "قانون اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی"

haroon

همشهریان محترم؛ اهل قلم و تخصص، السلام علیکم و رحمت الله و برکاتُه!

اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی که یک بخش مهمِ نظام تعلیمی کشور را تشکیل می دهد و در 34 ولایت افغانستان خدمات تعلیمی-تحصیلی ارایه می نماید، به منظور بهبود در فعالیت و ارایه خدمات آموزشی بهتر، طرح مسوده "قانون تعلیمات تخنیکی و مسلکی" را آماده نموده و از این طریق به دست نشر سپرده است تا از یک طرف طی مراحل قانونی آن انجام پذیرد و از سوی دیگر، اهل فن و تخصص با مطالعه ژرف و نقادانه خویش به غنامندی آن بیفزایند. بنابرین از تمامی هموطنان عزیز احترامانه تقاضا داریم که طرح مسوده قانون را مطالعه فرموده نظریات و پیشنهادات سازنده شانرا با ما شریک ساخته و از این طریق دَین شانرا در قبال نظام تعلیمی کشور اداء نمایند.

با ادای حرمت؛

رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی

 

دانلود طرح مسوده "قانون تعلیمات تخنیکی و مسلکی"

Documents

مسوده قانون

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۴ - ۱۶:۱۳
Background image

مژده به علاقمندان نمایشگاه تحصیلی!

به اطلاع تمام فارغان صنوف نهم و دوازدهم مکاتب شهر کابل رسانیده میشود که قرار است به تاریخ ۸ الی ۱۱ حمل سال ۱۴۰۰ هفتمین نمایشگاه تحصیلی از طرف مرکز نمایشگاه افغانستان به همکاری اداره . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۳ - ۱۰:۵۹
Background image

اطلاعیه آغاز دروس مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی

به اساس فیصلـه رهـبری اداره تعلـیمات تخـنیکی و مسلکی و بـه منـظـور تکمـیل نصـاب‌ تعلـیمی و مـدیریـت سـالم پـروسـه تدریـس؛ بـه تمـامی مکاتب و انستیتوت‌های تعلیمات تخنیکی و مسلکی اعم‌از . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲ - ۱۴:۴۹
Background image

اطلاعیه آمریت تدارکات

آمریت تدارکات اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در نظر دارد منبعد خریداری های پرچون خویش را بصورت الکترونیکی راه اندازی نمایند. بنأ از تمام شرکت ها ساختمانی، خماتی و لوژیستیکی که خواهان شرکت . . .

بازگشت به اطلاعیه ها