سفر رییس عمومی امور تعلیمی و تحصیلی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به دایکندی

media_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۴/۱۷ - ۱۰:۵۰
tveta41

رحمت‌الله رسا؛ رییس عمومی امور تعلیمی و تحصیلی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی که در راس یک هیات به ولایت دایکندی رفته است، با مقام‌ها و مسئولان محلی این ولایت دیدار و گفتگو کرد.

هدف از این سفر آقای رسا، شناسایی مشکلات و ظرفیت‌های موجود در مراکز آموزشی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی است. وی در این راستا با خانم رشیده شهیدی؛ والی دایکندی گفتگو کرد.

والی دایکندی ضمن قدردانی از توجه اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به آن ولایت، خواستار گسترش فعالیت تعلیمات تخنیکی و مسلکی در دایکندی شده است.

آقای رسا همچنین با مسئولان لیسه‌های تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولسوالی‌های نه گانه ولایت دایکندی نشست داشته و نظریات و پیشنهادات آنان را جهت بهبود جمع آوری نمود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۵/۲۲ - ۱۲:۲۴
Background image

آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی فاریاب با مسئول مؤسسه «اکتید» در این ولایت دیدار کرد

مولوی غلام ولی همت، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت فاریاب با انجنیر محمد شعیب صاحبزاده، مسئول موسسه «اکتید» در این ولایت دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار در رابطه به نیازمندی‌های. . .

شنبه ۱۴۰۱/۵/۲۲ - ۱۲:۱۹
Background image

اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با پوهنتون ابن سینا تفاهمنامه همکاری امضا کرد

اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به‌منظور فراهم‌شدن زمنیه جذب فارغان انستیتوت‌ها و کارمندان این اداره برای ادامه تحصیل در مقاطع لیسانس و ماستری، با پوهنتون غیرانتفاعی ابن سینا تفاهمنامه. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۰ - ۱۲:۵۰
Background image

جلسه رهبری اداره تعلمیات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

جلسه رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با ریاست مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست و حضور معاونین و رییسان این اداره برگزار شد. مطابق اجندا، در این نشست درباره‌ی تقسمات اضافه‌کاری، مشکلات. . .

BACK TO NEWS