زمینه آموزش عملی برای محصلان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی فراهم شد

media_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۰:۱۶
tvet60

محترم مفتی فضل الرحمن فاضل؛ رییس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در بازدید از بند برق نغلو در ولسوالی سروبی با مسئولان این بند درباره فراهم سازی زمینه آموزش عملی برای محصلان دوره پرکتیک اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی بحث و گفتگو کرد.

مسئولان بند برق نغلو از همکاری همه جانبه در این مورد اطمینان داده و افزودند که برای تعلیم و تربیه نسل آینده اراده محکم دارند.

محترم مفتی فضل الرحمن فاضل در جریان این سفر از انستیتوت کثیرالرشتوی ولسوالی سروبی نیز بازدید کرد.

او درباره ساخت ساختمان درسی این انستیتوت اطمینان داد و به آمر انستیتوت کثیرالرشتوی ولسوالی سروبی هدایت داد تا در وضعیت کنونی برای کاهش کرایه ساختمان فعلی و همچنین جذب محصلان اقدامات لازم انجام دهد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۴:۵۱
Background image

بازدید رییس عمومی امور تعلیمی و تحصیلی از انستیتوت‌های اتو میخانیکی و اکادمی تربیه معلم کابل

استاد گل محمد سجاد، رییس عمومی تعلیمی و تحصیلی و لعل پادشاه فقیرزاده، رئیس ارزیابی و نظارت تعلیمی و تحصیلی از جریان امتحانات انستیتوت اتومیخانیکی و انستیتوت اکادمی تربیه معلم کابل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳۱ - ۱۵:۴۵
Background image

جریان کار عملی شاگردان لیسه مسلکی ولسوالی دولت شاه ولایت لغمان

شاگردان رشته برق لیسه تخنیکی و مسلکی ولسوالی دولت شاه ولایت لغمان در جریان آموزش‌های عملی‌شان روی ‫ترانسفورمر برق کار کردند. آنان در جریان این کار، چگونگی فعالیت ‫ترانسفورمر را تحلیل و. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۳۰ - ۱۵:۱
Background image

نشست گفتمان رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و کارمندان این اداره برگزار شد

جلسه گفتمان میان هیأت رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و کارمندان این اداره برگزار شد. در این جلسه کارمندان و آمرین مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی مشکلات و پیشنهادات شان را ارایه کردند.. . .

BACK TO NEWS