زمینه آموزش عملی برای محصلان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی فراهم شد

media_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۰:۱۶
tvet60

محترم مفتی فضل الرحمن فاضل؛ رییس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در بازدید از بند برق نغلو در ولسوالی سروبی با مسئولان این بند درباره فراهم سازی زمینه آموزش عملی برای محصلان دوره پرکتیک اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی بحث و گفتگو کرد.

مسئولان بند برق نغلو از همکاری همه جانبه در این مورد اطمینان داده و افزودند که برای تعلیم و تربیه نسل آینده اراده محکم دارند.

محترم مفتی فضل الرحمن فاضل در جریان این سفر از انستیتوت کثیرالرشتوی ولسوالی سروبی نیز بازدید کرد.

او درباره ساخت ساختمان درسی این انستیتوت اطمینان داد و به آمر انستیتوت کثیرالرشتوی ولسوالی سروبی هدایت داد تا در وضعیت کنونی برای کاهش کرایه ساختمان فعلی و همچنین جذب محصلان اقدامات لازم انجام دهد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۶
Background image

نشست مشورتی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

جلسه مشورتی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برای تهیه پلان عملیاتی سال مالی ۱۴۰۱ با حضور محترم مفتی فضل الرحمن فاضل؛ سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد. در این نشست نخست آقای. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۰:۱۶
Background image

زمینه آموزش عملی برای محصلان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی فراهم شد

محترم مفتی فضل الرحمن فاضل؛ رییس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در بازدید از بند برق نغلو در ولسوالی سروبی با مسئولان این بند درباره فراهم سازی زمینه آموزش عملی برای محصلان دوره پرکتیک. . .

شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۴ - ۱۲:۲
Background image

مراسم رسمی معرفی سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

محترم مفتی فضل الرحمان فاضل رسما در مراسمی با حضور مقام‌های ا.ا.ا و کارمندان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به عنوان سرپرست این اداره معرفی شد. در این مراسم، حکم تقرری آقای فاضل توسط. . .

BACK TO NEWS