برگزاری دوره آموزشی سه ماهه برای «مجاهدین» ا.ا.ا در ارزگان

media_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۲ - ۱۴:۵۸
ارزګان

آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت ارزگان به هدف ارتقای ظرفیت «مجاهدین» ا.ا.ا که ‌در ادارات دولتی مقرره شده، دوره آموزشی سه ماهه برگزار کرده است.

در این دوره مهارت‌های کمپیوتر، اداره و مدیریت و زبان انگلیسی تدیریس می‌شود. این دوره آموزشی چند روز آغاز شده و در حال حاضر در جریان است.

آمریت‌های تعلیمات تخنیکی و مسلکی در سایر ولایت‌ها نیز برای کارمندان تازه‌تقرر و «مجاهدین» ا.ا.ا کورس‌های ارتقای ظرفیت برگزار کرده‌اند. تاکنون از این دورها ده‌ها نفر فارغ شده‌اند.

اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی تلاش می‌کند تا این برنامه در تمام ولایات گسترش یابد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۷
Background image

خبرها کوتاه از فعالیت‌های آمریت‌های تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایات

مولوی شیرمحمد عمری، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت غزنی با رییس معارف این ولایت دیدار کرد. در این دیدار درباره‌ی همکاری و هماهنگی میان این دو اداره بحث شد. آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۰
Background image

راه‌یافتن 28 نفر از فارغان انستیتوت اداره و حسابداری به دوره تحصیلات عالی

28 نفر از فارغان انستیتوت اداره و حسابداری لغمان از طریق کانکور اختصاصی به پوهنتون‌های لغمان و ننگرهار راه یافتند. به گفته آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی لغمان، در سال جاری 36 نفر از. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۰
Background image

برگزاری دوره آموزشی برای مجاهدین امارت اسلامی در کندز

انستیتوت اداره و حسابداری کندز برای مجاهدین امارت اسلامی دوره آموزشی برگزار کرده است. فریداحمد لکن خیل، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی کندز می‌گوید که برگزاری دوره‌های آموزشی برای مجاهدین. . .

BACK TO NEWS