برگزاری جشن فراغت شاگردان انستیتوت تربیت بدنی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی

media_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۸/۱۳ - ۳:۱۶
tveta53

جشن فراغت هفتمین دور فارغین انستیتوت تربیت بدنی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با حضور مسئولان این اداره و رییس کمیته ملی المپیک کشور برگزار شد.

در آغاز این برنامه، محترم همایون عالیمان؛ آمر انستیتوت تربیت بدنی در مورد دستاوردهای این انستیتوت صحبت کرد و خواستار تقویت ورزش‌های ملی و محلی کشور شد.

در ادامه، محترم نورمحمد عزیزی؛ معاون امور آکادمیک اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به نمايندگی از رهبری این اداره از تلاش‌های استادان انستیتوت تربیت بدنی قدردانی کرد و گفت که این انستیتوت نقش موثری در رشد ورزش کشور دارد.

به همین ترتیب، نظر محمد مطمئن؛ رییس کمیته ملی المپیک سخنرانی کرد و گفت که ورزش موضوع جدا از سیاست است و خوشبختانه در بیست سال گذشته دست آوردهای چشم گیری داشته است.

وی با ابراز تاسف بیان کرد که با به قدرت‌رسیدن ا.ا.ا و بر اثر تبلیغات منفی دشمنان افغانستان، اکثر کادرهای مسلکی عرصه ورزش ترک وطن کردند که این موضوع یک ضایعه بزرگ است.

رییس کمیته ملی المپیک گفت: «خواهش من از تمام مقامات و استادان تربیت بدنی این است که تمرینات و رقابت‌های شان را به‌دور از برخورد‌های قومی، سمتی و سیاسی ادامه داده و تربیه اولاد وطن سعی جدی نمایند و همچنین از مقامات ا.ا.ا خواهشمندم که به تمام رشته های ورزشی دید همه جانبه و عادلانه داشته باشند

در ختم محفل برای فارغین ممتاز این دور لوح تقدیر اهدا شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۸/۱۵ - ۱:۲۰
Background image

بازدید معاون امور آکادمیک اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی از انستیتوت میخانیکی کابل

محترم نورمحمد عزيزي؛ معاون امور آکادمیک اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی از انستیتوت میخانیکی کابل بازدید کرد. آقای عزیزی در دیدار با استادان و شاگردان این انستیتوت مشکلات و پيشنهادات آنان. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۸/۱۳ - ۱۱:۶
Background image

نشست هیات رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با رؤسای این اداره

نشست هیات رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در خصوص ادامه دروس مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی در مناطق سرد سیر و نهایت سردسیر برگزار شد. در این جلسه محترم مفتی فضل الرحمن فاضل؛ رییس. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۸/۱۳ - ۳:۱۶
Background image

برگزاری جشن فراغت شاگردان انستیتوت تربیت بدنی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی

جشن فراغت هفتمین دور فارغین انستیتوت تربیت بدنی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با حضور مسئولان این اداره و رییس کمیته ملی المپیک کشور برگزار شد. در آغاز این برنامه، محترم همایون عالیمان؛. . .

BACK TO NEWS