برگزاری جشن فراغت شاگردان انستیتوت تربیت بدنی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی

media_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۸/۱۳ - ۳:۱۶
tveta53

جشن فراغت هفتمین دور فارغین انستیتوت تربیت بدنی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با حضور مسئولان این اداره و رییس کمیته ملی المپیک کشور برگزار شد.

در آغاز این برنامه، محترم همایون عالیمان؛ آمر انستیتوت تربیت بدنی در مورد دستاوردهای این انستیتوت صحبت کرد و خواستار تقویت ورزش‌های ملی و محلی کشور شد.

در ادامه، محترم نورمحمد عزیزی؛ معاون امور آکادمیک اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به نمايندگی از رهبری این اداره از تلاش‌های استادان انستیتوت تربیت بدنی قدردانی کرد و گفت که این انستیتوت نقش موثری در رشد ورزش کشور دارد.

به همین ترتیب، نظر محمد مطمئن؛ رییس کمیته ملی المپیک سخنرانی کرد و گفت که ورزش موضوع جدا از سیاست است و خوشبختانه در بیست سال گذشته دست آوردهای چشم گیری داشته است.

وی با ابراز تاسف بیان کرد که با به قدرت‌رسیدن ا.ا.ا و بر اثر تبلیغات منفی دشمنان افغانستان، اکثر کادرهای مسلکی عرصه ورزش ترک وطن کردند که این موضوع یک ضایعه بزرگ است.

رییس کمیته ملی المپیک گفت: «خواهش من از تمام مقامات و استادان تربیت بدنی این است که تمرینات و رقابت‌های شان را به‌دور از برخورد‌های قومی، سمتی و سیاسی ادامه داده و تربیه اولاد وطن سعی جدی نمایند و همچنین از مقامات ا.ا.ا خواهشمندم که به تمام رشته های ورزشی دید همه جانبه و عادلانه داشته باشند

در ختم محفل برای فارغین ممتاز این دور لوح تقدیر اهدا شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۰:۵۲
Background image

اعزام محصلین رشته برق انستیتوت کثیرالرشتوی ولسوالی چک میدان وردک به یک سیر علمی

محصلین رشته برق انستیتوت کثیرالرشتوی ولسوالی چک میدان وردک برای آموزش‌های عملی در یک سیر علمی به استیشن برق ولسوالی سیدآباد این ولایت اعزام شدند. آنان در جریان این سیر علمی، از بخش. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۰:۴۳
Background image

موسسه «برک» برای برنامه استاد – شاگردی در غزنی تجهیزات فراهم کرد

موسسه «برک» برای برنامه استاد – شاگردی لیسه تعلیمات خاص ولایت غزنی تجهیزات فراهم کرد. این تجهیزات شامل پنج چرخ ماشین خیاطی، دو پایه اتوی برقی، یک پایه دکمه‌نشان و برخی از لوازم دیگر است. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۰:۹
Background image

توصیه مسئولان ریاست ارشاد و دعوت محصلین و استادان انستیتوت اتو میخانیکی کابل

مسئولان ریاست ارشاد و دعوت اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی محصلین و استادان انستیتوت اتو میخانیکی کابل را به رفتار نیک و اخلاق نیکو توصیه کردند. سید اسدالله کمالی، ملاامام ریاست ارشاد و. . .

BACK TO NEWS