برگزاری جشن فراغت شاگردان انستیتوت تربیت بدنی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی

media_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۸/۱۳ - ۳:۱۶
tveta53

جشن فراغت هفتمین دور فارغین انستیتوت تربیت بدنی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با حضور مسئولان این اداره و رییس کمیته ملی المپیک کشور برگزار شد.

در آغاز این برنامه، محترم همایون عالیمان؛ آمر انستیتوت تربیت بدنی در مورد دستاوردهای این انستیتوت صحبت کرد و خواستار تقویت ورزش‌های ملی و محلی کشور شد.

در ادامه، محترم نورمحمد عزیزی؛ معاون امور آکادمیک اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به نمايندگی از رهبری این اداره از تلاش‌های استادان انستیتوت تربیت بدنی قدردانی کرد و گفت که این انستیتوت نقش موثری در رشد ورزش کشور دارد.

به همین ترتیب، نظر محمد مطمئن؛ رییس کمیته ملی المپیک سخنرانی کرد و گفت که ورزش موضوع جدا از سیاست است و خوشبختانه در بیست سال گذشته دست آوردهای چشم گیری داشته است.

وی با ابراز تاسف بیان کرد که با به قدرت‌رسیدن ا.ا.ا و بر اثر تبلیغات منفی دشمنان افغانستان، اکثر کادرهای مسلکی عرصه ورزش ترک وطن کردند که این موضوع یک ضایعه بزرگ است.

رییس کمیته ملی المپیک گفت: «خواهش من از تمام مقامات و استادان تربیت بدنی این است که تمرینات و رقابت‌های شان را به‌دور از برخورد‌های قومی، سمتی و سیاسی ادامه داده و تربیه اولاد وطن سعی جدی نمایند و همچنین از مقامات ا.ا.ا خواهشمندم که به تمام رشته های ورزشی دید همه جانبه و عادلانه داشته باشند

در ختم محفل برای فارغین ممتاز این دور لوح تقدیر اهدا شد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۶:۰
Background image

دیدار و گفت‌وگوی مولوی غلام سعید احساس با والی میدان وردگ

محترم مولوی غلام سعید احساس، معاون امور تخنیکی و مسلکی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با مسئولان محلی از جمله مولوی بختیار معاذ، والی میدان وردگ دیدار و گفت‌وگو گرد. محور این گفت‌وگو،. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۵:۵۵
Background image

نشست ریاست پلان وهماهنگی استراتیژیک با مسؤلان موسسه انافی

محترم مولوی نیک‌محمد نیکمل، رئیس پلان و هماهنگی استراتیژیک، اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با حسیب الله «امینی» رئیس اجرائیه مؤسسه انافی در افغانستان گفت‌وگو کرد. در این دیدار درباره. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۵:۴۶
Background image

جلسه معاونیت مالی و اداری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

جلسه معاونیت مالی و اداری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به ریاست محترم مفتی فضل الرحمن فاضل، معاون مالی و اداری این اداره برگزار شد. درآغاز این جلسه، فیصله‌های نشست قبلی معاونیت مالی و. . .

BACK TO NEWS