بازدید رییس عمومی امور تعلیمی و تحصیلی از انستیتوت‌های اتو میخانیکی و اکادمی تربیه معلم کابل

media_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۴:۵۱
نظارت

استاد گل محمد سجاد، رییس عمومی تعلیمی و تحصیلی و لعل پادشاه فقیرزاده، رئیس ارزیابی و نظارت تعلیمی و تحصیلی از جریان امتحانات انستیتوت اتومیخانیکی و انستیتوت اکادمی تربیه معلم کابل بازدید کردند.

هدف از این بازدید، نظارت از جریان امتحانات این دو مرکز آموزشی بود.

رئیس ارزیابی و نظارت تعلیمی و تحصیلی با تأکید بر شفافیت در امتحانات گفت که باید امتحانات به‌گونه شفاف برگزار شود تا حق هیچ شاگردی ضایع نشود‌.

رییس امور تعلیمی و تحصیلی ضمن تأکید بر شفافیت گفت: «یک شاگرد به مثابه فرزند یک استاد است، بنابراین هیچ پدری نمی‌خواهد فرزندش در امتحان ناکام بماند، ما آمده ایم تا از شفافیت امتحانات شما نظارت نمایم‌».

آقای سجاد علاوه کرد که رهبری اداره تعلیمات تخنیکی با تلاش فروان و همکاری وزارت تحصیلات عالی، توانسته است فیصدی نمرات پذیریش فارغان انستیتوت‌ها در پوهنتون‌های دولتی را کاهش دهد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۴:۵۱
Background image

بازدید رییس عمومی امور تعلیمی و تحصیلی از انستیتوت‌های اتو میخانیکی و اکادمی تربیه معلم کابل

استاد گل محمد سجاد، رییس عمومی تعلیمی و تحصیلی و لعل پادشاه فقیرزاده، رئیس ارزیابی و نظارت تعلیمی و تحصیلی از جریان امتحانات انستیتوت اتومیخانیکی و انستیتوت اکادمی تربیه معلم کابل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳۱ - ۱۵:۴۵
Background image

جریان کار عملی شاگردان لیسه مسلکی ولسوالی دولت شاه ولایت لغمان

شاگردان رشته برق لیسه تخنیکی و مسلکی ولسوالی دولت شاه ولایت لغمان در جریان آموزش‌های عملی‌شان روی ‫ترانسفورمر برق کار کردند. آنان در جریان این کار، چگونگی فعالیت ‫ترانسفورمر را تحلیل و. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۳۰ - ۱۵:۱
Background image

نشست گفتمان رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و کارمندان این اداره برگزار شد

جلسه گفتمان میان هیأت رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و کارمندان این اداره برگزار شد. در این جلسه کارمندان و آمرین مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی مشکلات و پیشنهادات شان را ارایه کردند.. . .

BACK TO NEWS