اعمار انستیتوت حسابداری ولایت کنر؛ الگوی بارزیست از تحقق برنامه های انکشافی، اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی؛

media_admin
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۴
tvet17

یکی از برنامه‌های انکشافی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی، ایجاد مراکز جدید آموزش در تمامی ولایات افغانستان است تا زمینه دسترسی هموطنان عزیز به تعلیمات تخنیکی و مسلکی فراهم گردد. که خوشبختانه پروژه اعمارتعمیر انستیتوت اداره و حسابداری اسعدآباد مرکز ولایت کنر تکمیل و به زودی به بهره‌ برداری سپرده خواهد شد.

این انستیتوت در سه منزل، که دارای ۱۶ صنف درسی و ملحقات آن میباشد، توسط شرکت ساختمانی «همت خیل» درمدت ۲۰ ماه کاری با هزینه (۲۹۴۰۰۶۴۳) بیست و نه میلیون و چهارصد هزار و ششصد و چهل و سه افغانی اعمار و هزینه آن از بودجه انکشافی این اداره تمویل گردیده است.     

فراهم کردن زمینه آموزش تعلیمات تخنیکی و مسلکی برای همگان، یکی از اهداف استراتژیک اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی است، بنابراین این اداره جهت نیل به این هدف و تحقق آن، مصمم است که با عملی کردن استراتژی ملی (۵) ساله این اداره، مراکز آموزش تعلیمات تخنیکی و مسلکی را در ۳۴ ولایت کشور و ولسوالی های آن ایجاد نماید تا زمینه تولید سرمایه بشری ماهر در کشور فراهم گردد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۰:۲۲
Background image

دیدار بانو ندیمه سحر رئیس اداره تعلیمات تخنیکی ومسلکی با مسئولین ارشد بنیاد معارف ترکیه

ندیمـه سحـر رئیس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به ادامه دیــدار قبــلی شــان، با محــترم عثـمان کاپـاک تیپه سرپرست عمومی بنیاد معارف ترکیه، جیهاد دمیرلی عضو هیئت رهبری، شــاکر وایــووت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۳:۵۵
Background image

با تکمیل اعمار لیلیه انستیتوت معاونیت انجنیری، ولسوالی سیاگرد غوربند ولایت پروان؛ گام دیگر در جهت پیاده نمودن برنامه های توسعوی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برداشته شد؛

خوشبختانه اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی توانسته است گام دیگری در قسمت تطبیق برنامه های توسعوی خود بردارد. با اعمار تعمیر لیلیه (100) نفری برای انستیتوت معاونیت انجنیری ولسوالی سیاه گرد. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۰:۵۷
Background image

دیــدار بـانو نـدیـمه سحــر رئـیس اداره تعـلیــمات تخنـیکی و مسلـکی با آقــای شــاکـر وایـووت رئـیس بنـیاد معـارف ترکیه

بانـو ندیمـه سحـر رئـیس اداره تعلـیمات تخنیکی و مسلکی با آقـای شـاکـر وایــووت رئـیس بنــیاد معـارف ترکیه دیدار کرد. هدف از ایـن دیـدار بحـث و تبادل نظر روی چگونگی تأسیس مکاتب تعلیـمات. . .

BACK TO NEWS