رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی با مسؤول تعلیمی بانک جهانی دیدار کرد

aaron
یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۱۵:۳۴
tveta

ندیمه سحر، رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی با آقای کرستین ایدو، مسؤول تعلیمی بانک جهانی در امور جنوب آسیا دیدار کرد.

در این دیدار که در مقام اداره انجام شد، رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی از کمک‌های بانک جهانی در عرصه تعلیمات تخنیکی و مسلکی تشکری کرده، گفت که تعلیمات تخنیکی و مسلکی دربخش های استراتیژی برنامه‌های زیادی دارد که با تطبیق آن نظام تعلیمات تخنیکی رشد خواهد کرد و در زمینه توسعۀ تعلمیات تخنیکی و مسلکی گام‎های بیشتر برداشته خواهد شد.

رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی افزود که با حمایت بانک جهانی سهولت‌های زیادی در راستای تجارب و انکشاف پایدار تعلیمات تخنیکی و مسلکی به میان خواهد و هنچنان اصلاحات در زمینه نصاب تعلیمی جریان دارد.

در مقابل، آقای کرستین ایدو، مسؤول تعلیمی بانک جهانی در امور جنوب آسیا از تلاش‌های رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی در زمینه ساختن استراتیژی، اصلاحات و استخدام نسل جدید در سطح مختلف این اداره، ستایش کرد.

وی از ادامۀ کمک‌های  اقتصادی بانک جهانی و حمایت استراتیژی ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی اطمینان داد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۱ - ۱۰:۳۱
Background image

سفر رسمی ندیمه سحر رئیس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی به ولایت بدخشان

بانو سحر و هیأت همراه شان طی یک سفر رسمی به ولایت بدخشان سفر نموده و از مکاتب و انستیتوت های تعلیمات تخنیکی و مسلکی دیدار نمودند.

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۹:۷
Background image

مدیریت آموزش های تخنیکی، مسلکی و حرفوی در یک میکانیزم واحد و تأثیرگذاری آن در اعتباردهی علمی و صرفیه جویی هزینه های ملی در کشور!

اولین جلسه هماهنگی میان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و نمایندگان بیشتر از ۲۰ انجو، مؤسسات و پروژه های فعال که آموزش های غیر رسمی را تدریس، تمویل و حمایت می کنند، در مرکز این اداره. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۹:۳
Background image

گامِ بزرگی دیگر در جهت تحقق اهداف توسعوی و انکشافی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برداشته شد!

طی مراسم جداگانهٔ در ولایت بغلان، لیسه کثیرالرشتوی در ولسوالی ده صلاح و انستیتوت کثیرالرشتوی در ولسوالی خوست افتتاح گردیدند!

BACK TO NEWS