از هشتمین دور فراغت انستیتوت اداره حسابداری بادغیس تجلیل شد

media_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۰ - ۱۱:۴۰
Graduation

مراسم هشتمین دور فراغت محصلین انستیتوت اداره و حسابداری بادغیس برگزار شد.

در این مراسم ۵۴ نفر از رشته‌های اداره و مدیریت، اداره و تجارت و استاد - شاگردی فارغ سند فراغت اخذ کرده‌اند.

مولوی محمد عوض غیرت، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت بادغیس در این مراسم فراغت محصلین را تبریک گفت و از ادارات دولتی و موسسات خواست که برای جذب فارغان انستیتوت‌ اداره و حسابداری در بازار کار همکاری کنند.

علاءالدین عبیدی، آمر انستیتوت اداره و حسابداری ابراز امیدواری کرد که فارغ التحصیلان این انستیتوت مصدر خدمت به جامعه شوند.

جمعه خان، رحیمی مدیر عمومی نظارت تعلیمی و گزارش‌دهی آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی در مراسم فراغت محصلین گفت که این آمریت متعهد است تا خدمات آموزشی با کیفیت و مطابق نیاز جامعه را ارائه کند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۵:۲۰
Background image

انستیتوت انرژی و آب مسابقه سیرت النبی ﷺ برگزار کرد

مسابقه سیرت النبی ﷺ از سوی انستیتوت انرژی و آب اداره تعلیما تخنیکی و مسلکی برگزار گردید. این مسابقه با حضور 500 اشتراک کننده ازسه مرکز آموزشی در انستیتوت انرژی و آب کابل راه‌اندازی شد.. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۵:۳
Background image

مراسم افتتاحیه مسابقه رسامی و خطاطی برگزار شد

مراسمی افتتاحیه اولین مسابقه خطاطی و رسامی باحضور مولوی غلام حیدر شهامت، رئیس اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و معین امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ برگزار شد. این برنامه به‌مناسبت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۷/۵ - ۱۵:۴۷
Background image

آمادگی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برای برگزاری مسابقه خطاطی و رسامی

ریاست دفتر مقام اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی نشستی را به‌منظور هماهنگی برای برگزاری مسابقه رسامی و خطاطی برگزار کرد. در این نشست که مسئولان شرکت مخابراتی اتصالات نیز حضور داشت، دوطرف. . .

BACK TO NEWS