از هشتمین دور فراغت انستیتوت اداره حسابداری بادغیس تجلیل شد

media_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۰ - ۱۱:۴۰
Graduation

مراسم هشتمین دور فراغت محصلین انستیتوت اداره و حسابداری بادغیس برگزار شد.

در این مراسم ۵۴ نفر از رشته‌های اداره و مدیریت، اداره و تجارت و استاد - شاگردی فارغ سند فراغت اخذ کرده‌اند.

مولوی محمد عوض غیرت، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت بادغیس در این مراسم فراغت محصلین را تبریک گفت و از ادارات دولتی و موسسات خواست که برای جذب فارغان انستیتوت‌ اداره و حسابداری در بازار کار همکاری کنند.

علاءالدین عبیدی، آمر انستیتوت اداره و حسابداری ابراز امیدواری کرد که فارغ التحصیلان این انستیتوت مصدر خدمت به جامعه شوند.

جمعه خان، رحیمی مدیر عمومی نظارت تعلیمی و گزارش‌دهی آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی در مراسم فراغت محصلین گفت که این آمریت متعهد است تا خدمات آموزشی با کیفیت و مطابق نیاز جامعه را ارائه کند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۷
Background image

خبرها کوتاه از فعالیت‌های آمریت‌های تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایات

مولوی شیرمحمد عمری، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت غزنی با رییس معارف این ولایت دیدار کرد. در این دیدار درباره‌ی همکاری و هماهنگی میان این دو اداره بحث شد. آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۰
Background image

راه‌یافتن 28 نفر از فارغان انستیتوت اداره و حسابداری به دوره تحصیلات عالی

28 نفر از فارغان انستیتوت اداره و حسابداری لغمان از طریق کانکور اختصاصی به پوهنتون‌های لغمان و ننگرهار راه یافتند. به گفته آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی لغمان، در سال جاری 36 نفر از. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۰
Background image

برگزاری دوره آموزشی برای مجاهدین امارت اسلامی در کندز

انستیتوت اداره و حسابداری کندز برای مجاهدین امارت اسلامی دوره آموزشی برگزار کرده است. فریداحمد لکن خیل، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی کندز می‌گوید که برگزاری دوره‌های آموزشی برای مجاهدین. . .

BACK TO NEWS