گفت‌وگوی معاون امور تخنیکی و مسلکی با مسئولین ریاست نظارت برتطبیق فرامین امور تعلیمی

media_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۲
tveta

محترم مولوی غلام سعید احساس، معاون امور تخنیکی و مسلکی در دفتر کارش با مولوی الله نور احسان، رئیس نظارت بر امور بخش تعلیم، تربیه و تحصیلات دیدار و گفت‌وگو کرد.

دوطرف در این دیدار درباره تطبیق فرامین و احکام «مشرتابه» در ساحات اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی بحث کردند.

محترم مولوی احسان در این دیدار، از تطبیق فرامین در اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی اظهار خرسندی و قدردانی کرد و گفت که تمامی احکام و فرامین «مشرتابه» در اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی تطبیق و عملی گردیده است.

معاون امور تخنیکی و مسلکی در دیدار با مسئولان ریاست نظارت برتطبیق فرامین؛ درباره همکاری‌ها اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با این نهاد اطمیناد داد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۵:۲۵
Background image

دیدار سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی از انستیتوت مسلکی زراعت زرنج ولایت نیمروز

محترم مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در سفرش به ولایت نیمروز وضعیت انستیتوت مسلکی زراعت زرنج این ولایت را بررسی نمود. ایشان و هیأت همراه اش تمامی اسناد این. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۲:۱۱
Background image

بررسی لیسه تخنیک زرنج ولایت نیمروز ازسوی سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی

محترم مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و هیأت همراه اش درولایت نیمروز، وضعیت لیسه تخنیک زرنج این ولایت را بررسی نمود. آنان تمامی اسناد این مرکز آموزشی را مرور. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۹:۲۰
Background image

آغاز کار بازسازی انستیتوت کثیرالرشتوی داکتر عبدالوکیل

کار بازسازی انستیتوت کثیرالرشتوی داکتر عبدالوکیل در ولسوالی چک میدان وردگ آغاز گرید. بخش‌های از انستیتوت کثیرالرشتوی داکتر عبدالوکیل در دوران جنگ‌ها تخریب گردیده بود و پیشتر محترم مولوی. . .

BACK TO NEWS