نشستی میان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی و وزارت صنعت و تجارت برگزار شد

media_admin
دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۶:۲۲
TVETA

مولوی غلام سعید احساس معاون امور تخنیکی و مسلکی با هیأتی از وزارت صنعت و تجارت در دفتر کارش دیدار و گفت‌وگو نمود.

در این نشست مفتی سید محسن سادات رئیس تحقیق برنامه‌ها و تضمین کیفیت این اداره نیز حضور داشت.

دوطرف در این نشست درباره موضوعات مختلف ازجمله ایجاد رشته‌های آموزشی مطابق نیاز بازار و فراهم‌سازی زمینه کارهای عملی در پارک‌های صنعتی برای محصلین مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی بحث شد.

در همین حال، معاون امور تخنیکی و مسلکی از وزارت محترم صنعت و تجارت خواست تا زمینه را برای فراگیری آموزش عملی در پارک‌های صنعتی و شرکت‌های تولیدی به محصلین مراکز آموزشی این اداره مساعد سازد.

رئیس تحقیق برنامه‌ها و تضمین کیفیت اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در این نشست از جانب وزارت صنعت و تجارت خواست تا این اداره در تمام نمایشگاه‌هایی که در کشور برگزار می‌شود، حضور داشته باشد.

ایشان همچنین گفت که تلاش شود تا از نوآوران و مبتکرین در کشور حمایت همه جانبه صورت گیرد.

هردوطرف در نشست امروز فیصله نمودند تا همکاری‌ها پس از نهایی‌سازی توافق‌نامه میان هردو نهاد آغاز گردد و تعهد شد تا روی آماده‌سازی مواد تفاهم‌نامه کار شود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۳:۳۰
Background image

مراسم اهدای جوایز مسابقه خطاطی و نقاشی برگزار شد

مراسم اهدای جوایز مسابقه خطاطی و نقاشی ازسوی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد. در این مراسم مقامات و کارمندان اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی نیز حضور داشتند. در مراسم افتتاحیه این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۱:۱۵
Background image

شاگردان انستیتوت کثیرالرشتوی نجراب در مورد سب‌استیشن آموزش دیدند

شاگردان صنف دوازدهم رشته الکتروتخنیک انستیتوت کثیرالرشتوی ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا در مورد سب‌استیشن به گونه عملی آموزش دیدند. استاد رهنما برای آنان پیرامون تجهیزات سب استیشن، اطاق. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۵:۳۸
Background image

برگزاری برنامه تقدیر از پیشتازان امتحان مسائل دینی وعقیده‌وی در انستیتوت میخانیکی کابل

انستیتوت میخانیکی کابل (9) تن از پیشتازان امتحان مسایل دینی و عقیده‌وی این انستیتوت را تقدیر نمود. این مراسم، با سخنرانی محترم استاد عبدالهادی مجاهد مشاور تخنیکی مقام، شماری از رؤسای. . .

BACK TO NEWS