دیدار سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی از انستیتوت مسلکی زراعت زرنج ولایت نیمروز

media_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۵:۲۵
tveta

محترم مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در سفرش به ولایت نیمروز وضعیت انستیتوت مسلکی زراعت زرنج این ولایت را بررسی نمود.

ایشان و هیأت همراه اش تمامی اسناد این مرکز آموزشی را مرور نمودند و مشکلات محصلین را از نزدیک شنیدند. کمبود تجهیزات برای کارهای عملی و نبود ورکشاپ و لابراتوار از مشکلات عمده در این مرکز آموزشی عنوان شده‌است.

هم‌اکنون سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در رأس هیأتی از این اداره در ولایت نیمروز به سر می‌برد و هدف از سفر آنان دریافت راه‌حل و چگونگی رسیدگی به نیازهای مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایات عنوان شده‌است.

پیشتر آنان از مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایات بادغیس، هرات و بادغیس دیدار کرده اند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۱:۲
Background image

جریان آموزش عملی رشته باغداری محصلین انستیتوت زراعت چپرهار

محصلین رشته باغداری زراعت عمومی در فارم تحقیقاتی انستیتوت چپرهار ولایت ننگرهار پیرامون موضوعات مربوط به نباتات آموزش دیدند. استاد رهنما برای محصلین درباره نمونه‌ها خاک، انواع ریشه‌های. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۰:۵۴
Background image

امتحان تثبیت سویه مجاهدی در ولایت کاپیسا برگزار شد

امتحان تثبیت سویه 1250 تن مجاهد به منظور شمولیت و فراگیری برنامه اداره و مدیریت در مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت کاپیسا برگزار شد. در مراسم افتتاحیه این برنامه، شیخ اسدالله سنان. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۰:۲۰
Background image

پیام تبریکی شیخ القرآن و الحدیث مولوی هبة الله آخند زاده صاحب حفظه الله تعالی به مناسبت عید سعید فطر

به ملت مؤمن و مجاهد افغانستان و تمام مسلمانان جهان السلام علیکم ورحمة الله وبرکاته! و بعد: عید سعید فطر را به همه تان تبریک می گویم، الله تعالی روزه، تراویح، سرسایه، دعاها و سایر عبادات. . .

BACK TO NEWS