جلسۀ مشوره گیری استراتیژی به هدف حمایت زنان در ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

salehi
شنبه ۱۳۹۸/۴/۸ - ۱۴:۶
oMAN tveta

جلسۀ مشوره گیری  در مورد مسودۀ استراتیژی علیمات تخنیکی و مسلکی  به منظور حمایت و شریک ساختن دیدگاه زنان، فراهم نمودن محیط مناسب کاری و ارتقای ظرفیت آنان با اشتراک مسؤولان اتاق تجارت و صنابع زنان  افغانستان با حضور داشت معاونان و رئیس پلان و ارزیابی ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکیبرگزار شد.

در این جلسه مسؤول اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان ضمن استقبال از کارکردها و برنامه های ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی  به خصوص در بخش خانم ها، نظریات و پیشنهادات خویش را به جلسه ارائه نمود.

همچنان جلال‌الدین اعطایی، سرپرست ریاست پلان و ارزیابی، به اشتراک کنندگان این مجلس اطمنان داد که، رهبری ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی  همواره تلاش می نماید تا به هدف فراهم نمودن محیط مناسب کاری، سهم بیشتر خانم‌ها در تشکیل اداره، بلند بردن ارتقای ظرفیت و دفاع از حقوق عموم کارمندان گام‌های بیشتری بردارند.

این چهارمین جلسۀ مشوره گیری مسودۀ استراتیژی تعلیمات تخنیکی و مسلکی می‌باشد که، از سوی ریاست پلان و ارزیابی ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی با کارشناسان و مسؤولان نهادهای دولتی مورد بحث بررسی قرار گرفته است.  

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۴:۵۶
Background image

سیستم معلوماتی مدیریت منابع بشری افتتاح شد

سیستم (HRMIS)یا مدیریت اطلاعات منابع بشری و بایومتریک کارکنان خدمات ملکی بر اساس هدایت رئیس جمهور کشور،  رسماً در ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی شد.

محمد ادریس اعظم، معاون امور مالی و. . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۴:۳۰
Background image

بازنگری انکشاف نصاب تعلیمی انستیتوت‌های زراعت، تعلیمات تخنیکی و مسلکی افتتاح شد

کارگاه انکشاف نصاب تعلیمی برای استادان انستیتوت‌های زراعت به نصاب تعلیمی جدید،  امروز شنبه، ۲۲ سرطا ن ۱۳۹۸ در انستیتوت ‌ملی تعلیمات زراعتی «نایک»،  شهرکابل افتتاح شد.

این کارگاه آموزشی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۷:۸
Background image

رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی با مسؤول منطقوی بانک جهانی برای انکشاف بشری جنوب آسیا دیدار کرد

ندیمه سحر،  رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی با خانم لاین شیر بنز (Lynne Sherburne-Benz ) مسؤول منطقوی بانک جهانی برای انکشاف بشری جنوب آسیا دیدار کرد.

در این دیدار که در مقرر ادارۀ. . .

BACK TO NEWS