جلسه رهبری اداره تعلمیات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

media_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۰ - ۱۲:۵۰
د رهبری غونډه

جلسه رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با ریاست مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست و حضور معاونین و رییسان این اداره برگزار شد.

مطابق اجندا، در این نشست درباره‌ی تقسمات اضافه‌کاری، مشکلات بخش‌های مالی و تدارکاتی و امضای تفاهمنامه با مؤسسسه (NRC) بحث شد.

سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی تأکید کرد که مطابق قانون و طرزالعمل، کارمندان که مستحق هستند، باید اضافه‌کاری دریافت کنند. حاضرین جلسه نیز در این زمینه نظریات‌شان را شریک کردند و تصمیم لازم اتخاذ شد.

در این جلسه، ریاست خدمات و املاک مشکلات دیپوها ارایه کردند و در عین حال برای حل مشکلات پیشنهاداتی را نیز مطرح نمودند. این ریاست موظف شد تا مطابق پیشنهادات خود برای حل چالش‌های دیپوها اقدام کند.

آمریت تدارکات نیز ضمن توضیح چالش‌های روندهای تدارکاتی از جمله تهیه تیل، گفت که کارهای تدارکاتی تمام پروژه‌ها پیشرفته داشته و در مرحله قرارداد رسیده است.

در جلسه رهبری فیصله شد تا برای رفع چالش‌های مالی و تدارکاتی، ریاست‌های خدمات و مالی و همچنین آمریت تدارکات هماهنگی‌شان را بیشتر کنند.

حاضرین این جلسه نظریات‌شان درباره‌ی امضای تفاهمنامه با مؤسسه (NRC) نیز ارایه کردند و امضای چنین تفاهمنامه را برای اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی یک مزیت دانستند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۵ - ۱۶:۱۷
Background image

آغاز کورس کوتاه‌مدت حرفوی در انستیتوت میخانیکی شهر کابل

کورس سه ماهه حرفوی از سوی ریاست تنظیم برنامه‌های حرفوی اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در انستیتوت میخانیکی شهر کابل برگزار شد. در این برنامه، رشته‌های خیاطی و سولر سیستم برای بیش از 50. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۵ - ۱۵:۱۳
Background image

دیدار رییس پلان و هماهنگی استراتیژیک با مسئولان یک مؤسسه خیریه ترکی

مولوی نیک‌محمد نیکمل، رییس پلان و هماهنگی استراتیژیک اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با مسئولان موسسه خیریه ترکی «بی جی کا» (BGK) دیدار کرد. در این دیدار درباره‌ی همکاری میان اداره تعلیمات. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۵ - ۱۵:۸
Background image

سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی: نیروی مسلکی در بخش‌ هوتل‌داری ضروری است

مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با مسئولان شرکت دولتی هوتل‌های وزارت مالیه دیدار کرد. در این دیدار در ابتدا نصرت‌الله رحیمی، معاون عملیاتی شرکت دولتی هوتل‌های. . .

BACK TO NEWS