جلسه رهبری اداره تعلمیات تخنیکی و مسلکی برگزار شد

media_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۰ - ۱۲:۵۰
د رهبری غونډه

جلسه رهبری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی با ریاست مولوی غلام حیدر شهامت، سرپرست و حضور معاونین و رییسان این اداره برگزار شد.

مطابق اجندا، در این نشست درباره‌ی تقسمات اضافه‌کاری، مشکلات بخش‌های مالی و تدارکاتی و امضای تفاهمنامه با مؤسسسه (NRC) بحث شد.

سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی تأکید کرد که مطابق قانون و طرزالعمل، کارمندان که مستحق هستند، باید اضافه‌کاری دریافت کنند. حاضرین جلسه نیز در این زمینه نظریات‌شان را شریک کردند و تصمیم لازم اتخاذ شد.

در این جلسه، ریاست خدمات و املاک مشکلات دیپوها ارایه کردند و در عین حال برای حل مشکلات پیشنهاداتی را نیز مطرح نمودند. این ریاست موظف شد تا مطابق پیشنهادات خود برای حل چالش‌های دیپوها اقدام کند.

آمریت تدارکات نیز ضمن توضیح چالش‌های روندهای تدارکاتی از جمله تهیه تیل، گفت که کارهای تدارکاتی تمام پروژه‌ها پیشرفته داشته و در مرحله قرارداد رسیده است.

در جلسه رهبری فیصله شد تا برای رفع چالش‌های مالی و تدارکاتی، ریاست‌های خدمات و مالی و همچنین آمریت تدارکات هماهنگی‌شان را بیشتر کنند.

حاضرین این جلسه نظریات‌شان درباره‌ی امضای تفاهمنامه با مؤسسه (NRC) نیز ارایه کردند و امضای چنین تفاهمنامه را برای اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی یک مزیت دانستند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۰:۵۲
Background image

اعزام محصلین رشته برق انستیتوت کثیرالرشتوی ولسوالی چک میدان وردک به یک سیر علمی

محصلین رشته برق انستیتوت کثیرالرشتوی ولسوالی چک میدان وردک برای آموزش‌های عملی در یک سیر علمی به استیشن برق ولسوالی سیدآباد این ولایت اعزام شدند. آنان در جریان این سیر علمی، از بخش. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۰:۴۳
Background image

موسسه «برک» برای برنامه استاد – شاگردی در غزنی تجهیزات فراهم کرد

موسسه «برک» برای برنامه استاد – شاگردی لیسه تعلیمات خاص ولایت غزنی تجهیزات فراهم کرد. این تجهیزات شامل پنج چرخ ماشین خیاطی، دو پایه اتوی برقی، یک پایه دکمه‌نشان و برخی از لوازم دیگر است. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۲ - ۱۰:۹
Background image

توصیه مسئولان ریاست ارشاد و دعوت محصلین و استادان انستیتوت اتو میخانیکی کابل

مسئولان ریاست ارشاد و دعوت اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی محصلین و استادان انستیتوت اتو میخانیکی کابل را به رفتار نیک و اخلاق نیکو توصیه کردند. سید اسدالله کمالی، ملاامام ریاست ارشاد و. . .

BACK TO NEWS