برگزاری دوره آموزشی کوتاه‌مدت برای «م‌جاه‌دین» ا.ا.ا در لوگر

media_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۱ - ۱۰:۷
لوګر

آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت لوگر برای ارتقای ظرفیت «م‌جاه‌دین» ا.ا.ا که ‌در ادارات دولتی به‌عنوان کارمند استخدام شده، دوره آموزشی کوتاه مدت برگزار کرده است.

در این دوره مهارت‌های کمپیوتر و اداره و مدیریت تدیرس می‌شود.

حبیب الله حبیبی، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی از صنف‌های درسی این دوره آموزشی بازدید کرد. او برگزاری این کورس را یک فرصت مهم برای «مجاهدین» خواند.

آمریت‌های تعلیمات تخنیکی و مسلکی در سایر ولایت‌ها نیز برای کارمندان تازه‌تقرر و «مجاهدین» ا.ا.ا کورس‌های ارتقای ظرفیت برگزار کرده‌اند. تاکنون از این دورها ده‌ها نفر فارغ شده‌اند.

اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی تلاش می‌کند تا این برنامه در تمام ولایات گسترش یابد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۷
Background image

خبرها کوتاه از فعالیت‌های آمریت‌های تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایات

مولوی شیرمحمد عمری، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت غزنی با رییس معارف این ولایت دیدار کرد. در این دیدار درباره‌ی همکاری و هماهنگی میان این دو اداره بحث شد. آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۰
Background image

راه‌یافتن 28 نفر از فارغان انستیتوت اداره و حسابداری به دوره تحصیلات عالی

28 نفر از فارغان انستیتوت اداره و حسابداری لغمان از طریق کانکور اختصاصی به پوهنتون‌های لغمان و ننگرهار راه یافتند. به گفته آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی لغمان، در سال جاری 36 نفر از. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۰
Background image

برگزاری دوره آموزشی برای مجاهدین امارت اسلامی در کندز

انستیتوت اداره و حسابداری کندز برای مجاهدین امارت اسلامی دوره آموزشی برگزار کرده است. فریداحمد لکن خیل، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی کندز می‌گوید که برگزاری دوره‌های آموزشی برای مجاهدین. . .

BACK TO NEWS