برگزاری دوره آموزشی کوتاه‌مدت برای «م‌جاه‌دین» ا.ا.ا در لوگر

media_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۱ - ۱۰:۷
لوګر

آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت لوگر برای ارتقای ظرفیت «م‌جاه‌دین» ا.ا.ا که ‌در ادارات دولتی به‌عنوان کارمند استخدام شده، دوره آموزشی کوتاه مدت برگزار کرده است.

در این دوره مهارت‌های کمپیوتر و اداره و مدیریت تدیرس می‌شود.

حبیب الله حبیبی، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی از صنف‌های درسی این دوره آموزشی بازدید کرد. او برگزاری این کورس را یک فرصت مهم برای «مجاهدین» خواند.

آمریت‌های تعلیمات تخنیکی و مسلکی در سایر ولایت‌ها نیز برای کارمندان تازه‌تقرر و «مجاهدین» ا.ا.ا کورس‌های ارتقای ظرفیت برگزار کرده‌اند. تاکنون از این دورها ده‌ها نفر فارغ شده‌اند.

اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی تلاش می‌کند تا این برنامه در تمام ولایات گسترش یابد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۵:۱۵
Background image

شناسایی موجودات مایکروسکوپی به گونه عملی

محصلین انستیتوت زراعت و وترنری ولایت فراه دریک جلسه درسی درباره مایکروسکوپ آموزش دیدند. استاد رهنما برای محصلین درباره شناسایی موجودات مایکروسکوپی نیز به گونه عملی توضیحات داد. رهبری. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۵:۸
Background image

جریان آموزش عملی شاگردان لیسه تخنیکی لغمان

شاگردان لیسه تخنیکی مرکز ولایت لغمان در جریان آموزش‌های عملی، درباره ترانسفارمر آموزش دیدند. استاد رهنما در یک جلسه درسی برای شاگردان درباره ترانسفارمر به گونه عملی توضیحات داد. بخش. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۳:۱
Background image

برگزاری برنامه آموزشی MS. Office در اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی

برنامه‌ آموزشی Ms. Office از سوی آمریت انکشاف اداره و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی برگزار شد. این برنامه به مدت 14 روز است و در آن برای کارمندان برنامه. . .

BACK TO NEWS