از هشتمین دور فراغت انستیتوت اداره حسابداری بادغیس تجلیل شد

media_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۰ - ۱۱:۴۰
Graduation

مراسم هشتمین دور فراغت محصلین انستیتوت اداره و حسابداری بادغیس برگزار شد.

در این مراسم ۵۴ نفر از رشته‌های اداره و مدیریت، اداره و تجارت و استاد - شاگردی فارغ سند فراغت اخذ کرده‌اند.

مولوی محمد عوض غیرت، آمر تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت بادغیس در این مراسم فراغت محصلین را تبریک گفت و از ادارات دولتی و موسسات خواست که برای جذب فارغان انستیتوت‌ اداره و حسابداری در بازار کار همکاری کنند.

علاءالدین عبیدی، آمر انستیتوت اداره و حسابداری ابراز امیدواری کرد که فارغ التحصیلان این انستیتوت مصدر خدمت به جامعه شوند.

جمعه خان، رحیمی مدیر عمومی نظارت تعلیمی و گزارش‌دهی آمریت تعلیمات تخنیکی و مسلکی در مراسم فراغت محصلین گفت که این آمریت متعهد است تا خدمات آموزشی با کیفیت و مطابق نیاز جامعه را ارائه کند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۳ - ۱۴:۱۷
Background image

تجلیل از دهمین دور فراغت انستیتوت معادن لوگر

جشن فارغ التحصیلی دهمین دور فراغت دانش‌آموختگان انستیتوت معدن ولایت لوگر برگزار شد. در این مراسم مسئولان محلی، عالمان دینی و خانواده‌های محصلین حضور داشتند. در سال جاری از این انستیتوت. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۳ - ۱۴:۱۵
Background image

ادامه حمایت مؤسسه افرن از انستیتوت‌ها و مکاتب مسلکی بامیان

موسسه افرن یا «دوستی فرانسه – افغانستان» از ادامه حمایت خود از مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی ولایت بامیان خبر داده است. سیمون کنون، رییس موسسه افرن در دیدار با امین علی زاده، آمر. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۳ - ۱۴:۱۳
Background image

آغاز کارزار آگاهی‌دهی برای جذب شاگرد در مراکز تعلیمات تخنیکی و مسلکی فاریاب

استادان انستیتوت زراعت و وترنری مرکز فاریاب برای جذب شاگرد برای سال تعلیمی ۱۴۰۲، کارزار آگاهی‎دهی‌ را آغاز کردند. آنان در مکاتب متوسطه و لیسه‌های شهر میمنه حضور یافته‌اند و درباره‌ی. . .

BACK TO NEWS