از روز جهانی زن در ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی تجلیل شد

superadmin
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۱:۵۰
روزجهانی زن

کارکنان ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی جمهوری اسلامی افغانستان طی مراسمی از هشتم مارچ روز جهانی همبستگی زنان در مقر این اداره تجلیل نمودند.

در این مراسم بانو ندیمه سحر، رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی، روز جهانی همبستگی زنان را به تمام کارمندان این اداره تبریک گفته و یادآور شد که ما شاهد تحولات زیادی در بخش پیشرفت زنان در نهاد های حکومتی و ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی هستیم، هدف ما این است که از طریق آگاهی دهی در بخش ظرفیت سازی زنان تلاش بیشتر نماییم و در بخش توانمند سازی زنان ما به شعار دادن اکتفا نکرده بلکه گام های عملی را بر می داریم.

در اخیر این برنامه برای کارمندان زن در امور محوله از خود شایستگی و لیاقت نشان داده بودند، از سوی این اداره تحایف اهداء گردید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۲ - ۱۶:۱۰
Background image

امضای موافقت‌نامه همکاری فی‌مابین اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی جمهوری اسلامی افغانستان و مؤسسه ملی افغانها برای آموزش بزرگسالان (انافی)

بانو نـدیمه سحر رئـیس اداره تعلـیمات تخنـیکی و مسلـکی و محترم عبدالبشیر خالقی رئیس مؤسسه «انافی» صبح امروز موافقت‌نـامه همکـاری به امضا رسانیدند. هدف از امضای این توافقـنامـه، انکــشاف. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۰ - ۱۰:۳۶
Background image

بــرگــزاری هفتــمین نمایشـگاه تحصــیلی در مـرکز نمایشــگاه افغانستان

هفتــمین نمـایشــگاه مـؤسـسات تحصـیلی در مرکـز نمایشگاه افغانستان برای مدت ۴ روز برگــزار گردید. هـدف از برگـزاری این نمایشـگاه، آشـنایی متعلمـین و محصلـین با صنایع دستی محصــلان مراکـز. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۴ - ۱۳:۳۲
Background image

امضــای تفاهمـنــامه میــان ادارۀ تعلیــمات تخنــیکی مسلـکی جمـهوری اسـلامی افغـانستان و مؤسـسه فیـروز کوه در مورد تــداوم فعــالـیت انستـیتوت خصـوصی غـیر انتفاعی هنرها و معماری افغانی فیروز کوه

بانـو ندیـمه سـحـر رئـیس اداره تعلـیمـات تخنـیکی و مسلـکی و خـانم شـوشانه اشتوارت رئیس نهاد فیروز کوه صبح امروز تفاهمنامه همکاری امضاء نمودند...

BACK TO NEWS